Pirmas bučinys

11metu. Stovykla.

Tai jau, paverkim kartu susede… AS 17 - dar veliau, ale nei kojos, nei rankos nenukrito Kietas

13 metu kaip ir Laimingas

net apsiverkei kaip nerealu??? Juokiasi

O man tokio dar nebuwo Liežuvis~

Triju keturiu metu Nežinau smulkmenu nepasakosiu Cha cha

Mnaaa…Pirmas tay buwo tikray ne darzely DrovusBuvo po stalu Juokiasi Su geriausiu draugu Cha cha t.y. kaymynu…Mna ham buwo gal 6 m. Cha cha Mes vienmeciai mazdaug…Jis sese turi vieneriays metays uz ji wyresne…Tay mes ten po stalu ratu susedom ir ratu siunciam Bučkis Juokiasi Cha cha O tikro…Mmm…Mnea…Nebuwo tokio…Anksciau tay norejau su bet kuo kad tik buciau layziusis bet dabar manau wisai kitayp…Nenoriu su bet kuo…Noriu tik su tuo kuri myliu Taip[o tokio dar kolkas nerasta Cha cha Juokiasi Laimingas]

pirmasis…niu tej turbut buvo tu tokiu mazuciu pirmuju kai man buwo 13 m. Drovus —> zaidziant buteli…wat DrovusO siaip pirmasis toks normalus ir tikras buvo 14m metu… Nors dar visai nesenai buwo pats nuostabiausias buchinys, kuris truko mazdaug 35 minutesLaimingas Drovus Bučkis Bučkis Lūpos Lūpos Drovus

O…O kodel Juusu layzekay tokie ilgi? Nekaltas Man tay jis slykstus…Nors niekada to nebandziau bet tokia nuomone pasigaminau…Ir apie sexa ta pati mastau (:

gothice Zinok as ta pati galvojau kol nepabandziau Taip nera taip slykstu…netgi visai neslykstu o labai malonu Taip ypac jei ta darai su mylimu zmogum tai zinok unrealNiam niam Niam niam Niam niamnet uzbaigt nesinori Taip Girtas Girtas Girtas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas wat.

mhm… malonu prisiminti… Drovus buvo darzely… man jis laabaj patiko ir ash jam patikau… kartojosi ir pirmoj klasej Laimingas o sejp per vajkishkus Tūsas tusus tai buvo bonke zajdzent nemazai… bet ce nelabaj ydomu… Ne

11m. blem, kokkia snarglė;>.

Laimingas

kodel dauguma iki18 forumo temu apie bucinius? nejaugi jum tai taip svarbu?

aisq Mirkt

prie mano namų, su šlykščiu, rūkančiu Veee Veee Veee Veee vaikinu Pavargęsbuvo bjauru Juokiasiniekada jam neatleisiu, kad sugadino pirmąjį bučinį… Cha cha Cha cha Cha cha~

kokiaij 1995m. po Kristaus gimimo…darzhely… Cha cha

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/50942.61- =(1855612370](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/50942.61-=(1855612370) Lygiai tokia pati tema, tik senesne (sukurta pirma)… ir dabar ji stovi salia tawosios Nekaltas Susimastyk, pries kurdama temas Pavargęs

primasis bucinys i lupas buvo kokiu.,.6 metu, ligonineje Cha cha su kazkokiu bernu, kuriam buvo 12 Nekaltas lygtais Cha cha