Pirmas bučinys

hmz… kai buvo 0 metu, pabuciavo mama. o kai su mergina… nu blia iskur man zinot ar buciuodavaus kaibuvo kokie 5 metai?

Nzn, man atrodo tu man kazka kitko sakei, bet nieko Taip Juokiasi

O del ko nusivylus… papasakok Laimingas

Pirmasis tikrasBučkis (su zmogumi, kuri liapaj myliu Myliu) buvo 17-kos metu Taip Idomiai ten viskas vyko, kaip prisimenu dabar Cha cha Juokiasi Bet butent sita bucini as ir vadinu pirmuoju Taip Visi buve iki jo buvo tiesiog zaidimas - man jie nieko nereiske Ne

nu nu…pasakok smalsu Šypsena

Aj, tiesiog taip staigiai ir visishkai netiketai Juokiasi Net nesupratau is pradziu, kas vyksta Juokiasi Bet patiko Niam niam Cha cha

niu as tei adr nebuciuota Žliumbia Drovus bet laukiu tuo nuostabaus bucinuko Bučkis Flirtas

5kiu metuku Laimingaso ivyko…hmmm…pakst ir ivyko Cha cha

buvau gal kokiu 12 Šypsena po klases ziburelio Juokiasi su klasioku ten taip kazkaip isejo Mirkt ant kalniuko prie mokyklos bet buvo ne seip buskis Cha cha

Hm pirmas… nu jaj jau “rimtas” Cha cha tai 11 metu Flirtas Tūsas

pirmas mano bucinukas buvo dar darzelyje,kai tebuvau tik 4tveriu metuku mergike Juokiasi ir visai nesislepdama prie teveliu pasibuciavau su savo “vaikinu” Cha cha… taciau tas pats pats Girtas Girtas Girtas maloniausias pats svelniausias ir pats man isimintiniausias nes iki jo visi patirti buckiai ir buciniai nublanksta…tai va mano isimintiniausia bucinukas ivyko sia vasarele su dabartine mano didziausia gyvenimo meile Myliu Bučkis Bučkis Apkabinimas

rimtas bucinys buvo…atrodo 12 metu…bet nieko nereiskei,seip pabandyt reikejo Cha cha aisq,kad su mergicka Cha cha pz vaikai tada susimaste Cha cha

hm…nu sheijp neskaitau jo tuo tikruoju,nes veeko toxaij zaijdimas Girtasir teko pasibuchiuot su vaijkinu,kuri vargiaj pazhinojau…sheijp patyko… Niam niambuvo a la francais buchkis Juokiasilb keijstom salygom po teijsybeij… Juokiasipz… Laimingas

O aš galiu paklausti?Kai pirmąkart Bučkis ar sakėt savo tėvams?

pirmas ir nepakartojams kartas buvo 14m. Niam niam Bučkiso dar su mylimu zmogum…mmm Niam niamsmulkmenu nerasysiu Cha cha

Na tiesiog buciukas gal buwo 8metuku?kai berniukas pabuciavo mani plie visu…ujj buwo Cha cha na siaip as dar aistringo buciuko netulejau,nes neplisileidziu betkokiu berniuku Liežuvislauksiu to nepakartojamo Bučkisniam niam Liežuvis

buwo walentinkes toosas ~ Tūsas~ as labaj lauziausi, bet atware mentaj ir wisus ishwijo ir tada as pasidawiau Girtaso po to mias grizhom ir apturejom gera naktele Juokiasi Angelaswot Kietasman buwo 15 Nekaltas~ Flirtas

mm…

niekada, geras ar ne? Cha cha