Pirmas bučinys

kokiu 13 metu kazkur Girtas

Mano pirmasis bucinys buvo kaj man buvo 14 m. Šypsena galeciau pasakyti akd tai buvo nepakartojamas bucinys Laimingas Laimingas kuris turetu islikti atmintyje ilgokai…

Bet as ja pirma sukuriau Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Tikslei neatsimenu, bet mazdaug 11-13

vadinkit kaip norit Drovus tokio rimto arba kazka i pransuzisko nesu turejas Drovus Liežuvis

Šypsena

aj jo pries tevus nelabai smagu ;D

nuobodi tema…

Buvo labai romantiska per Def Leppard koncertą… Love Bites daina…

kaj tik ishvydau pasauly - mamytej Liežuvis~ o jej rimchiau taj kokioj 6oj klasej Drovus nelabaj ka pamenu Nekaltas

Šypsena

uhhh… buwaw su tokiu bernioku kine… Mirkt mna tada buwo 13…

tai ko eini cia?

Galiu tik pasakyti tris zodzius: tai buvo fantastika…(O) Žvaigždė

tokiu paprastu y zhnduka ar nosyte buwo labai daug Apakęso tookioo tikro dar nebuwo Nematyt esu per didele romantike- Bučkis tik su kuri myliu Myliuo tokio dar nera Nustebęs Liūdnas

na siaip taip tiesiog buckis tai buvo kokiu 6 m. na o rimtai dar neteko … Drovus

mano tikrasis pirmasis buchinys buvo kaj buvau 6toke vienas baxuriukas palydejo mane namo ish shokiu ir… Bučkis Cha cha

nu pirmas tikras buckis buwo kai man buwo 13–14metu(tixliaj nepamenu) pamenu tik tiek kad man lb nepatiko Juokiasipirmas blynas priswiles Juokiasi

…neatsimenu…buvo tiek daug pirmuju buciniu… Cha cha