Pirmas bučinys

nesijaudink bus dar Šypsena

15-a man buvo… su vaikinu, kuri myliu ir kuris myli mane Flirtas tas pirmasis Lūpos tai nelabai koks buvo, bet dabar tai niam niam Tūsas Flirtas Myliu

shiaip jaj paprastas bushkis taj buvo… ammm net neatsimenu… Liežuvis o prancuzishkas buvo 12 metu su klasioku… Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha buvo tajp netychia… zhajdem bonke ir tajp gavosi… Girtas

Labas Mano pirmas bucinis buvo 7 metu o kaip tai buvo as neprisimenu Bučkis

12 Cha cha

Jeigu tejp normaliai kaj mergyte su belniuka lupytes i lupytes liezuwiukaj salia wienas kito taj 12

o ash darzhely nesibuchiuodavau Apakęsmano pirmas buvo su mano mylimiausiu berniuku,gumka Labas,kaj man buvo 15metuku Lūpos Myliu

tokio dar nebuvo Nekaltas Cha cha

ojei…darzely tikriausiai ;>~

ai nu dar viena ruzhavos fyfos tema.

ogo kokie mes kietuoliai Juokiasi

Mano pirmasis bučinys buvo gal 14 ar 13 metų. Tikrai skanus buvo…

ir kokio skonio? Juokiasi

Galetu ir vaikinai papasoki apie pirma bucini. idomu kaip jie jautesi kai pirma karta pasibuciavo Šypsena

oj…geraj neprisimenu…bet rodos buwo tei 11-12 metu… Laimingasnet dabar juokinga prisiminus… Cha cha Bučkis Bučkis Bučkis

mmmm… buvo Nauju metu diskoteka mokykloj. buvo torto. buvo Alus Alus buvo truputi Girtas buvo mano pirmoji tikroji didzioji meile is tuometines 12a Flirtasbuvo letas sokis. buvo jo ilgu plauku glostymas. Apkabinimas buvo klausimas “ar nori pasibuciuoti?” Juokiasi buvo atsakymas “tai zinoma!” Juokiasi Juokiasi Juokiasi buvo atsargus slinkimas prie Lūpos ir baisios mintys “tai kiek man dabar prasiziot?!” Nekaltas buvo nuostabu Bučkis Angelas Niam niamman buvo 15 metu.

14…mmmmm buwo gera Šypsena)romantiska Šypsena

mm… geras Šypsena kazhkaip prisiminus, shiurpuliukai per kuna perbega…exx…buwo ishties nerealus ir malonus jausmas, tai yvyko 14m.(kalbu apie prancoozishka Bučkis)…taip netiketai… Niam niam

Nu geras, kad dabar atsiminciau NekaltasBet tiksli zinau kad moykloj ivyko sitas labai malonus dalykiukas MirktGal kokiu 13-15 metuku buvau kai prisadziau kokia panicka pre sienos Cha cha ANYWAY NEPRISIMENU

uoj kokia aktuali tema… darzeli simpatija turejau tai atsimenu kai sugulem miegot pietu pabuciavo mane Cha cha visi juokiasi Cha chaDD