OT: Labai jau drumsti "Bangos" vandenys

Jau susinervinau, kad ir cia negalesiu parashyti Cha cha Arba dar geriau, buna kad rashai pm ar posta 15 psl apimties ( Nekaltas ) ir paspaudus issaugoti, gauni praneshima kad yr profilaktika arba isvis, ‘page cannot be found’. Tada ahujet galima Piktas Is to iprocio visuomet texta nusikopinu TaipPrisidesiu ir as prie protestantu – forumas geras, informacijos yra, taciau su krovimo greiciu problemos didziules. Maniau mano ISP blogas. Pasirodo du blogi dalykai Cha chaGal reiketu susimesti jiems ant 10k rpm hardo ar vistik celeron’us kad pakeistu Nekaltas Cha chaLabai gerai kad tokia problema ishkele autorius i vieshuma, gal ka pasiexime tuo. Arba ne Gerai

Mane irgi uzknisa PiktasTai tokiais momentais tik privata pasitikrinu ir viskas…

Gal gerbiami moderatoriai gali ka nors pasakyti. Kol sita zinute parasiau,maniaus prazilsiu.

Nuo rudens mazdaug, dariau tyliai siokia tokia situacijos analize. Kadangi maniau, kad pas mane internetas (neatmetu galimybes, kad ir kompas) - obuolys, tai niekam ir nesiskundziau. Stebejimu isvados: 1.Langu atidarymo greitis, kartais ir prisiloginimas labai letas. 2. Kartais nepajungia o persiskaitai (kokius penkis kartus is eiles) - “atsiprasome, siuo metu vyksta profilaktika”. Ar kazka panasiai. 3. Norint parasyti posta, per metus mano dalyvavimo cia ( AB ), mazdaug 20 zinuciu, su mano genialiom ir nepakartojamom mintim Drovus, prapuole kazkur dvejaainio kodavimo lygmenyje. 4. Per savaite bent pora trejeta kartu vietoje vienos zinutes ikalama bent dvi. Kad viena po kitos, cia dar atleistina klaida, bet kai dubliuota informacija atsiranda po poros valandu laiko, tai jau … Apturejau neviena nesusipratima, su dalyviais. 5. Pora kartu bandziau ikelti foto i galerija, neikarto nepavyko (veiksmai rodos buvo atliekami pagal nurodymus) Nekaltas6. Pastebejau, jog visos sitos anomalijos dazniausiai pasireiskia buten tuo metu, kai Bangoje yra virs 3200 ir ypatingai ~3500 prisijungusiu. Kai netycia pataikau ant 3700 ar daugiau, kartais jau tiesiog atsijungiu, nes zinau - beprasmiska. Tai va taip, gal klystu, bet atsiliepimai rodo, kad problema reali. Mirkt

Nu kiek domejausi, tai bangos serveris yra pats greiciausias Lietuvoje. Bet kadangi vartotoju skaicius totaliai dideja tai jau ir to greiciausio nebeuztenka. Manau gal Bangai reiktu sumazinti informacijos kieki puslapyje. Gal ji atsigautu?

pas mane tas pats ezis daros

Mane tai jau totaliai uzpiso,dar tokio letumo kaip siandien kai banginius vos pakrauna nebuvo Blogai

Man tai ksirtumo nera kiek prisijungusiu,veikia *pimp…*ovai. Kartais i para koki karta atsigauna,bet ir tai neilgai.

Pabandyk atsidaryti nuotraukas, kad matytum daug thumbnailu. Ir pasirink skilti, i kuria desi. Tada man normaliai ideda. Gal ir tau pades.

Reiketu atrinkti, ka mesti lauk. Nors nuotrauku skiltis tai neblogas variantas. Darbo yra, bet ar bus noro? Nekaltas

nors ir butu prarasta labai daug vertingos informacijos, bet manau atejo laikas isvalyti VISUS bangos forumus ir klubus nuo senu temu, nuotrauku… kitaip nieko gero jauciu… bet ka reiks daryti kai naujokas paklaus kokios nesamones eilines, nebus galima atsakyti “naudokis paieska” Juokiasi

narsyt geriausia kaip ir zaisti medal of honor apie 1-2 valanda nakties Girtas

Na nuotraukas tai galima istrynti visas,izskyrus meetai. O jei dar taip per visus forumus,tai vis kazkas.

Pritariu Gerai Vaizdas kur kas daugiau sveria nei tekstas. O forumus butu galima pratrinti nuo visokiu apklausu ir nuomoniu apie A arba B. Kur biznis kalbamas tai butu vertinga palikti ateinancioms kartoms, o ir siaip kartais pries miega pasiskaityti idomu Šypsena

ta pati liga kamuoja visus:/

Siuliciau moderams trinti archyva… uzrakintas temas tai pat… foto archyva kuriops visishkai nepopuliarios tai pat

Siuliciau moderams trinti archyva… uzrakintas temas tai pat… foto archyva kuriops visishkai nepopuliarios tai pat

Siuliciau moderams trinti archyva… uzrakintas temas tai pat… foto archyva kuriops visishkai nepopuliarios tai pat

Ir sutvarkyti trigubu postu problema Cha cha

Jis nekaltas,kalta jo aplinka TaipBet zinant fakta,kad jo aplinka eziai,o jie kalti likti negali,tai isto isplaukia kad del visko kaltas Landsbergis Nekaltas