OT: Labai jau drumsti "Bangos" vandenys

OT: Labai jau drumsti “Bangos” vandenys Blogai

Na kaip pas jus dabar Nekaltas? pas mane jau kokia savaitė-grybai Piktas,ir dar pastebėjau tokį dalyką: būna prisijungę apie 3500 userių,viskas tvarkoj,o kartais tik 1500 ir atsibosta laukti. Dar vienas momentas(su Opera):puslapis,kuris užima apie 150kB kartais “sugeba” krautis iki 4~5MB Apakęs

Ryte vėl buvo tech. profilaktika kaip visada 15min. ir kaip visada jos truko beveik 2h… Cha cha

cia jau mane ta banga uzknisus senai, bet negaliu nevartyt. isivaizduokit, planas pas amne tako dsl a1+. t.y. greitis lietuvoje 512kbps. visi puslapiai verciasi kosminiu greiciu. bet va banga.lt kaip mires. GERBIAMI BANGOS ADMINAI: REIKALAUKIT PAS VALDZIA NAUJO SERVO. NES ZMONIU DAUGEJA O SERVAS TOKS PAT KAIP PRIES PENKIS METUS. p.s. bangos bet kokio forumo vartymas aps maen ymanomas po 12 val. nakties. nes kitu laiku neimanoma sedet. nervai nedalaiko Piktas

Nu labai jau letai weikia, paspaudi ant nuorodos ir eini kawos gert Kanda

Pas mane puse velnio veikia dabar.

dabar tai ciki veikia!! Taip

neilgam turbut taip…

Dabar neblogai Nekaltas…vertinat pagal “Bangos” skalę… Mirkt

vakar diena ir sianakt tai tikrai lievaj buvo Veeeo dabar…nu kaip ir visaj normaliai Taip

Dabar tai vos veikia pas mane jau.

cia po pataisymo , kokias dvi savaites normaliai ejo , na vakar ir siandien Baisu savizudybe cia sedet, kas antras atidarytas bangos puslapis error, bandykite uz 15min, o useriu tik 2823 dabar Baisu

gal servas uzsikiso reikia reset daryt jam profilaktiskai man normaliai varto kaip tureciau ineta per modema pajungta nors turiu koki 6x greitesni

Klaidų daug šiandien kaip jau nepamenu kada… Blogai

normaliai dabar Gerai

O geras, galvojau pas mane viena taip. Ir ne tik auto.banginiai sunkiai kraunas, visa banga vos bezda. darykit kanors!!!

anksciau buvo prasciau, bet pries kokias dvi savaites pagerejo. krauna siek tiek leciau uz kitus puslapius, bet skustis negalima. pas man iD3; opera.

nu va iš ryto buvo apie 1500 vartotojų ir krovė Veee,o va ką tik buvo 4200,dabar 3700 ir eina kaip vėjas Gerai. Paradox Nekaltas

man kraunasi norm… Nekaltas

as cia rasau gal biski ne i tem bet nenorejau atskiros temos rasyt del vieno klausimo: ar norint ideti nuotrauka i ivairiu kategorija reikia buti klubo nariu? aciu Labas