OT: Labai jau drumsti "Bangos" vandenys

Kiek zinau nereikia, tik foto negali buti didesne nei 250 kb!

Profilaktika dabar vel rode Piktas

na va , rytas ir žiaurios nesamonės darosi Kanda

man “profilaktika” retai būna, bet yra kitų privalumų: kur bepsaustum atsirandi “klubai ir forumai”. Nori pataisyt posta - klub. ir f., nori nueit i a.b. --> k.i.f. Cha cha antras bajeris - page cannot be found trecias: gal pamirsote savo slaptazodi? Cha cha Cha chap.s. vakar pastebejau, kad is linuxu pasileidus mozila geriau veikia Nekaltas

Taip dabar ypatingai Taip

Namuose su opera vartau tai viskas ciki Cha cha tik gigantiskas temas biski ilgiau atidarineja, bet tikrai ne 2-3minutes, uztenka ir 15s (v )

Nesusiduriau as su problemomis pastaruoju metu. Kovo 31 vakare padurniavo ir baigesi tuo. Viska varto ne kitaip nei koki kita puslapi. Nusiskundimu neturiu, svetimos man jusu bedos su banga.

Nu pas mane tai viskas gerai!!!

Ineto greiti susitvarkytkit mielieji ir viskas jums veiks kaip ir turi veikti ŠypsenaJei sedit su 64/64 tai ir neverkit ŠypsenaO kad ir su 256/256 sedetumet ir downloadintumet kanors, tu puslapiu jums nevartytu. Cha chaO kad banga leta tai ir arkliui aisku Šypsena

100M - NO PROBLEM!Cha cha Gerai

Tai va, nezinau kaip pas kitus, bet pas mane kuo toliau tuo ******** Blogai kraunasi “bangos” puslapiai. Jei ir toliau nebebus imtasi kokiu nors priemoniu (kompiuterastai turetu geriau zinot kokiu) tai po puses metu apie pasiskaitinejimus Auto.banginiu klube bus galima tik pasvajoti (nekalbu apie postu rasyma). Pavyzdziui, bent jau dabar norint atsiversti kokia tema tenka laukt 2-3 minutes, ir kuo toliau tuo dazniau tas greitis butent BANGOJ buna VeeeO kartais isvis paraso “Atsiprasome, technine profilaktika” O gal cia tik pas mane taip?? Nekaltas

Blogaijau veza nerealiai,greitu laiku reiks banga pradet vartyt nuo 00:00

Mane irgi uzpiso nerealiai.

darom uzpistu.banginiu kluba Piktas

galvojau cia pas mane viena taip Mirkt ble jeigu butu pakaitalas niekaip nelaukciau tiek, bet kad ji tokia vienintele ir nepakartojama Nekaltas

cia visiems parinasi,be isimciu jokiu,ka darysi toks gyvenimas Cha cha

Manau nieks nepasikeis dar greitai Blogai

Langų atsidarymo greitis-žemiau bet kokios kritikos… Blogai

jums gerai… pas jus nors letai bet eina… o man_ blia siulo bandyt po 15 minuciu…

Gal gerb moderatoriai zino ka nors?