OT: Labai jau drumsti "Bangos" vandenys

Kas tiesa, tas nemelas Gerai Cha cha

ale tikrai kad lievakas…sian tai isvis kazkoki s stumia…prisiloginau tik is 25’o karto!!! Pavargęs kaip sakant… ir nevarykit ant landzbergio!!! Gerai Laimingas

mano manymu, tuo turetu susirupinti moderai (o ne tik netinkamu temu ir nuotrauku trynimu). Esme ta, kad reikalai ne gereja, o tik blogeja. Pries 0.5 metu greitis rodos buvo daug padoresnis. Dabar kuo toliau, tuo graziau… Nezinau kaip jus, taciau as stengiuos “Bangos” puslapi pasilikti paskutineje vietoje, nes tam reikia laaaaaaaaaaabbbbbbbbaaaaaaai daug laiko skirti kad atverstum 2-3 temas ir parasytum kelis postus. Kartais tam nebelieka tiesiog kantrybes. Nenoreciau nesilankyti siam forume vien tik del to, kad BITE yra niekas kitas kaip letai papsintis, senas dyzelinis garvezys… Cha chaDARYKIT KA NORS! Pavargęs

Visu pirma reiktu truputi ir i save pazvelgti. Kiek is musu turi aibes netrinamu privaciu zinuciu, kiek galima kelti tas pacias nuotraukas i foruma, floodint. Juk viska mes ir kisame i serveri ir paskui lagas gaunasi. Jei visi ar bent dauguma prasitryntume tai dalinai gal pageretu, po to modernai turetu nuotraukas konkreciai pratrynti, o ypac tas kurio is to pacio interno pritrauktos po XXXXX kartu.

Cia turbut estiskasis bangos variantas Nekaltas Cha chaNieko nebus, reikia deti “cipa” i banga Cha chaO jei rimtai tai dar nebuvo tokio “grybo pjovimo” kaip siandien Baisu tuoj bus taip jog ryte pradesi krauti si puslapi o uzsikraus tik vakare Baisu

Man dar sunkiau krauna ir nuo moralines nashtos, kuria gavau perskaites sita tema NekaltasSiaip pats paprasciausias budas budu – jeigu moderai kada penktadieni prie alaus susirinke padarytu visuomenini valyma. Taciau klausimas, ar jausis tas skirtumas, jeigu tik aB moderai darys kazka… Nežinau

jep,pirstais nerodysiu pas ka pilni dienorasciai fotkiu.tiesiog galerijas galima daryt,fotomenininkai nx pisciau limita visam dienorasciui kokius 3mb ir gana

Nu jei reikia tai galiu istrynti, man nesunku, tiesiog maniau kad jums patiems idomiau pirmiau uz zinias kai kurias naujienas suzinoti. Sakykit- istrynsiu

va turiu klausyma cia gal ir nelabai i tema,bet panasus analogas ir autopliuse man gryba pjauna,saitas uzsikrauna normlaiai poto tarkim uzeinu i audi skilti,ir ten issirenku norima modeli ant jo paspaudziu ji uzkrauna ir pokeliu sekundziu pakimba saitas,bet kartais buna uzeini ant kito auto modelio ir nekimba internetas,tikiuosi supratot ka norejau pasakyt Cha cha tai kaip cia yra ar pas juos ten kazkas ch*ujova ar cia mano internetas dur*niuoja Nežinau

Vietoj taves, TAI buciau numates pries kiekviena apsilankyma autoplius’e… Cha cha Cha chaCia ne 5000 metu i prieki ar ne? Juokiasi

man tai autoplius palyginus su banga, tai rojus… Šypsena

cia vis del to cunamo Taip

tai va toks bairis buvo kad pries savaite zjbs kaip is pypkes ejo autopliusas,tai niekaip nesuprantu kas atsitiko ar cia pas juos kazkas parejo nes nesenai jie ten atnaujinimus siokius tokius padare,ar cia ble kokie virusai man parina,nesuprast,bet visus kitus brc ir kitus panasius saitus geriausiai gruzina ir nieks nekimba,autopliusas gerai gruzina bet tik kai uzeinu ant konkrecios masinos uzkrauna foto ir tada pakimba,ble mano vienas geriausiu saitu ir negaliu normaliai naudotis Žliumbia

Pastaruoju metu klaiki lazha su uzkrovimu Veee jau per wapa greiciau, nors ir ten savu fokusu yra. Visai prastai,pliat Ignoruoju

Kam dabar lengva… Ne

na kagi… perskaiciau ka jus cia prirasinejot, keverzojot ir t.t. Cha cha Taigis, kadangi pats esu sioks toks duombazistas (tik apimtys mano baziu truputy didesnes negu visa banga ever Nekaltas), galiu konstatuot keleta visu situ problemu priezasciu variantu… 1-as. arba tas “greiciausias” Lietuvoj Bangos serveris kainavo kaip pigiausias Lietuvoj kompas Cha cha, arba duomenu baze sukasi tik su standartiniais nustatymais… 2-as. labai panasu, kad prie Bangos forumo programerio rankos nesiliete dar nuo tu laiku, kai as pats apie ja nezinojau Cha cha Visu pirma kruva bilenkokiu bug’u (klaidu), antra akivaizdu, kad forumas pakurtas ant free-ware (nemokamos) sistemos (ilgai juokciausi jei tai butu MySQL pagrindu…), ko pasekoje apie duomenu optimalu saugojima, indeksavima ir optimizavima net nesvajokit. Tai tiek… Prirasiau daug nesuprantamu terminu, taciau jeigu adminai kadanors cia uzsuka, turetu suprast Cha cha

jei ka ne tave omeny turejau bajoras,as kalbu apie tuos pas ka pilna dairy fotkiu be komentaru iseiles ir belenkokiu

Na tikrai žemiau bet kokios kritikos… Šįvakar visus kitus savo dažnai lankomus puslapius perverčiau, o banga tame tarpe porą puslapių davė pažiūrėt… Musiet negeras buvau… Nekaltas

Kadangi moku uz laika…tai ziuriu i kompa ir matau tiktai kaip telekomui byra mano centai…po 12 uz minute Piktas: -( o Banga sau ramiausia "ilsisi"ir nesiteikia ativerti Šypsena

na va, dar giliau fakta pakonstatavai Gerai ir nieko cia ner nesuprantamo Ne laikas moderams tarti zodi Kava