OT: dar vienas banas (arba teisybės paieškos)

Priwatais jis atsisake ka nors paaiskinti. Nueik i foto skyreli ir pamatysi paaiskinimaJuokiasi

-7 pyyp pyyp.

Hollow, gal panevezy kur gerai batus taiso, man netinka kazkaip.Reiktu perkalt pada.Kaubojski tokieAlus

bet IP tai ne DNR, gal cia keli visai nepazystami zmones is vienos kompiuterines rase Cha cha

ne visi turim tiek laiko kiek namu seimininkesŠypsena

Nesiruošiu daugiau nei aiškintis nei kažką įrodinėti
Mano pasiūlymas buvo ir yra čia:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/532177.241.246.15243257-=(
1202700654#msg-15243257

24582 žin…bet jis liko neišgirstas neskaitant žinutės 24594Šypsena-kuri manau geriausiai atspindi konflikto esmę-o ji tokia-mums taisyklės negalioja,… be to - aš išdrįsau pajudinti “flood’o karalių” Apakęs “ežių-ežį”Baisus

Daugiau pridurti neturiu ką.

O is kur tu zinai?

Galbut paaiskino, tu tik to nesupratai irnenorejai suprast?

Tau - aš jau viską paaiškinau Taip ir private ir viešai.
nepagautas-ne vagis šiuo atveju netinka, nors tu būtent to ir tikėjeisi-ir negalvojei kad išdrįsiu tave “pajudint”…pupuli Mirkt

Tarpkitko rafix,jei apie kazkoki sukilima sneki, perversk balsavimu tema ir paziurek kas uz ka balsavo!

gal is vienos transformatorines>?Nekaltas

ner cia ka vartyt, nei ka vartytis.Kokia tau nauda is DZO?Kokia is manes.koks tau skirtumas?kokia tu nauda duodi forumui?kokia DZO?kokia AS?ar verta gyvent is viso?kai banais lyjaŠpyga

Poršai banas man nenaujiena turejau du ar tris… O tu suklydes man siulai kazkokius kompromisus. Blogai

tai jei ne naujiena, ko taip cia tave sukrete?

nezinau, jau kokie metai laiko, kad negyvenu panevezhyMirkt

o tai vilniui gal, as tau galiu foto imest, kas ten batams netinkaŠypsena, tik nzn i koki skyriu idetNekaltas

del to, kad porsas isitikines, jog ten buvo dzo, o dzo isitikines, kad ten buvo nejis.paliesti principai

ar DZO tuo metu buvo blaivus, nevartoju toksiniu ar kitokiu medziagu, ar atskingas uz savo veiksmus?

Joks ip nesutapo…
O prasidejo nuo to kad porša apkaltinau rašant su klonu vitalka ar kuo ten. Tada gawau priwata… I načilos

cia reikia pastorojo uzklaust