OT: dar vienas banas (arba teisybės paieškos)

na ir kas čia tokio?aš pats keletu IP rašau.

o jei jis yra įklimpęs į liųną, tai nesupranta ką kalba.

Aš tau nesiūlau jokių kompromisų .-Baną nuimsiu už pažadą laikytis taisyklių, neišsišokti, ir baigti “asmeniškumus” mano adresu.Jeigu tau tai neprimtina-būsi “atbanintas” tik tada kai tai padarys kažkas vietoj manes.
P.S: kartojuosi tik dėl to kad piktybiškai nenori nieko “išgirst”Blogai

gal yozas baną gavo nuo autobado.neklausė?Nekaltas

Singapūre liaudis irgi nieko neklausė, kol rykščių negavoApkabinimas

As turiu alibi man px. Miegojau ir sapnawau tuo momentu 3sapna šalia žmonos. Poršo minimas klonas sukurtas 5:40ryte. Jokie ip niekas nesutapo tik braizasJuokiasi apsijuoke pries wisus. O buwo didelis respectas jamLiūdnas

tai jūs lesbėsApakęs?

Uij galeciau tai visas temas nafig uzrakinciau…visus biteplius vartotojus isbaninciau ir sedeciau vienas sau kaip karalius…kur noriu ten rasau ka noriu ta trinu Cha cha

Cha cha…aš tau parašiau žinutę apie baną išrtynęs visas fotoTaip-ir tu apsimetei kad "pirmą kartą apie bardaką fotoforume girdi-: iš kur taip tiksliai žinai laiką???Cha cha

Kartoju. As stebejau banga kai buwo uzrakinta shumio tema. Ir kai joz gawo bana. Online buwo tik esmis!

Poršai aš sutinku. Juk tu pripazysti klydes?

tau px.tu turi alibi.apsijuokė jis matai.buvo respectas matai.čia tau vienam rūpi tavo px ir respectai.man pvz. batai spaudžia nauji.gal gali pataisyt, išpūst kažkaip?arba platesnius padus?Šypsena

kaip tu nesupranti, tai ką aš žn…taigi rašo - trečią sapnąCha cha

Manau Dzo reiktu tau baigti issidirbinejimus Mirkt

na nzn man ir atrodo kad moderai pradejo gryba pjaut… ir taip cia durnu temu pylna… o cia grynai uzgautos ambicijos…

nes mums atsibodo ir taip jau Žalgiris miršta, dar čia DZO kažkoks…

TaipTaip gyvenime esu klydęsDrovus…bet ne šį kartąMirkt
Tai tu suklydai-tikėjeisi kad “praeis kaip visada”Šypsena

as faktinaj galvoju kad vaziuosim pas dzo malkiu padalint Cha cha

Cia tau Radzis padetu situ klausimu

o tu už Vilių ar už AgnęNekaltas?

dar reikia isitikinti, kad jis egzistuoja.