OT: dar vienas banas (arba teisybės paieškos)

kaip prie ko? Uzhbanino Dzo ir tik del to, kad jam pasirode. Foto skyrelyje yra screenshot’as su jo pasiaishkinimu.

O prie ko cia DZO?NekaltasPavargęs

Oi artistaiCha cha
poršas artistas ekstrasensas. Esmis po poršo š š liu banina wisusCha cha

Gerai

Todel, kad visas shurmulys prasidejo nuo Dzo uzhbaninimo.

Mergaite, o Tu nemanai, kad tie kas užbaninti to nusipelnė, ir, kad galbūt pagaliau bus nors šiek tiek tvarkos čia, o ne vien tik kaip toj dainoj “mama man jau aštuoniolika”… ???

blem atsidarai autobanginius, tai apie masinas jau temos bus neimanoma rast, visos apie bananus ir moderusNekaltas tuoj man atrodo sprogs cia burbulasUfff

pritariu.

maisto raciona pakeiskLabas

Berniuk nueik i moderu kluba ir ten aiskiai wiskas isdestyta. Jei tingi tai trumpai parasysiu: poršas banus dalina iš kawos tirščiu. O esmis banina rakina trina be jokiu perspejimuLabas
kauns waldoKietas

P.S Cia džo, kad neipasijaustum lępinamas vedusios mergaites demesiausJuokiasi

niekas nieko nesako, kai uzhbaninama, kai yra uzh ka. O dabar zhmogus antra diena aishkina, kad ten ne jo klonas, bet porshas isikandes, kad ten buvo dzo klonas ir taip jis, mol, nusprende pagal rashymo stiliu.

nereikia surmuliuot kur nereikia. rasai privata ir aiskinies Mirkt

o kaip vedybinis gyvenimas.kodel kases neziuriCha cha?

be abejo, as pats ispejima turiu.

Ačiū, bet gal kaip nors aš ir be šito lepinimo apsieisiu JuokiasiJuokiasi

taip, esmis daro blogai(jei is tikruju jis taip daro), kad banina be jokiu perspejimu Mirkt Jis turi pranesti. Taciau, ar tu, ar jozas, turit teise kakinti cia ir jaustis nebaudziami?

Kai kam pradzioj ispejima duoda, o kitiem is kart banas!

jeigu as neklystu, tai porsas turi galimybe patikrinti IP, jei jis tinka, kokios problemos?

beje, ir taip situacija sunki, Zalgiris neistemps vel, o jus cia su savo problemom.Prisidirbo DZO, zinot patys, tai tegul dabar atgailauja.
KaledosLinksmybės

tas ir yra, kad netinkaŠypsena

Nu va, matau zmogui jokiu problemu nekyla Gerai