OT: dar vienas banas (arba teisybės paieškos)

OT: dar vienas banas (arba teisybės paieškos)

Vakar gavau baną auto.Banginių forume. Įdomu tai, kad nežinau, nei kas, nei už ką, nei kuriam laikui man uždraudė reikštis šitam forume. Tai įvyko ir be jokio perspėjimo. Kol kas tik poršas parašė, kad tai ne jo darbas. Norėčiau, kad tas moderatorius, kuris mane (originaliai besireiškiantį nick’u yo!žas) banino, šioje temoje informuotų, už ką ir kuriam laikui esu užbanintas. Jei iš tikro pažeidžiau kažką, viešai šioje temoje atsiprašysiu.

P.S. Prašau šioje temoje nediskutuoti. Ačiū už supratingumą.

Bana jums gerbiamasai uzdejo esmis… pamates kad uzvaziavote Shumacherio tenoje ant moderoLabas
jie yra nelieciami ir nekritikuojami tad nedryskite ju koneveiktiApkabinimas

yozai, as tau atvirai nuosirdziai sakau, prisidirbaj Cha cha

nu ka… mane irgi Ufff is cia
nei uz ka, nei kas, nei uz ka nzn Ne

orginalus nikas - halas

del to siam forume tapau skaitytoju, tiesa bano dar neturiu.

mandagumo, jozai.

ir kame cia matote nemandaguma? Neuzhka(na tiesa, porsui juk pasirode) uzhbaninama, o paskui kaltu nebera. Porshas pats pasake, kad tipo stiliai panashus, bla bla, o konkretumo jokio. Px, kalam bana ir ramu. Kaimyninej shaly prezidentas irgi toks, liaudis ji labai myliTaip

Šypsena Moderatorius kaip ir policininkas,tik cia ne bananais vaisinama o banais Šypsena Gerb. moderatoriai ne blogaja prasme lyginu,o del jusu nelieciamybes Šypsena

o tu smiling postą skaitei?

skaiciau, bet prie ko smiling ir yo!zas?Nekaltas

na, ji raso, kad esmis uzdejo, kiek mano akys matoNekaltas

as skaitaw kad perversmas bus, liaudis sukiloCha cha, bushido busNekaltas?

kad esmis yozui per aukstasNekaltas

na taip, o kodel yo!zui siulai but mandagiam, atsakinedamas i smiling posta?Nekaltas

na, i tam tikra vieta ikast bus pats tasCha cha

nes Kaledos tuojNekaltas

bushido tai draudziamaNekaltas

O prie ko čia Poršas? Ar pralaimėtojo pusė kartais nenori sukelti bereikalingo perversmo?

Taip