Naujieji DVIESE..... ar ? nuomones...rasom rasom... [;

O mes zadam dviese shvesti Drovus

MaNaW NaWJuoSiuS ReiKetu SVeSTi Ko LiNXMiaW iR Ko DiDeDeSNeJe KoMPaNiJoJe… Sia SVeNTe SVeNCia ViSi, taD iR SVeSKiMe Ja KaRTu Su ViSaiS!!!
JuK DVieSe GaLiMa PaBuT iR KoKia KiTa NaKTi…
Žvaigždė

DVIESE + CHEBRYTE… pats smagumasMirktBučkis

na aš naujus metus švęsiu draugų būrelyje bet jame bus ir mano Vyras.šiaip nemanau kad labai įdomu būtų švęsti TIK dviese.dviese,kaip jau kažkas minėjo,galima pabūti ir per kitokias progas.

kodel nauji metai jum taip supistai svarbu a? pabuskit viena karta! ar taip svarbu girtam sutikti naujus metus? manau ne.

O me butu uz Taip, zinoma reiktu ka nors ypatingo sumastys FlirtasNekaltas…vis delto ir dviese galima labaij puikiai atsvesti Apkabinimas Laimingas

nia...nawjieji dvieseBlogai tam kad pabutum dviese yra valentino diena,o nawjakas turi buti linxmas su dawg xebrosTaipGeraiTūsas

o ash 2003 atshvenciau su mylimuojuMyliu nu bishkuti pasizmonejom, bet trumpaj, o paskuj tik dviese, ir shituos metus ruoshiames taip pat atshvestiŠypsenagal truputi pasizmonesim, bet taip taip tik dviese atshvesimTaipFlirtas

norejau shvesti su savo mylimu zmogum…bet…nakuij…Žliumbia

kas nutiko?Nustebęs

Na nauji metaj man tarp drawgu butu fajniau… Laimingas
dviems zmogeliukams ir taip atriras grazhiu vakareliu pabut kartu… Širdis

ishsiskyrem…ir dabar man atrodo kad ash nieko jam nereishkiau…Žliumbia

Nu ne nesvenciauNeir aciu dievuiTaipbuciau is nuobodulio numirusTaipnes nenoriu prisimint preitu ir dar preitu naujujuTaip ai su draugajs fainiau,taigi tiek nesamoniu galima nuveijkt buryjeTaip

neliudek taip, praejs, jei ishsiskyret, vadinasi jis nebuvo taves vertasMirkt
rasi koki geresniTaipjei nesusitaikysit, veliau ji prisiminusi, prisiminsi ir visus jo minusus, ir galvosi, kaip ishviso tu su juo galejau graugauti!!!
tokiu atveju daugiau buk su draugais, kad prasiblashkytumGėlė

Na visikai dviese svesti neteko, siokia tokia kompanija buvo, bet siaip gal siais metais svesim dviese, o gal ir ne Nekaltas o gal isvis nesvesim Nekaltas

aciukas zuikiBučkis ash stengziuos Nežinau

Nežinau Apkabinimas Bučkis

visus naujakus svenciau tik su savo mergina dvieseApkabinimas…ir kitaip nenoriuNe,kadangi tai vienintele diena metuose kai 24val per para galime buti kartu ir niekur nereikia skubeti ar kuo nors rupinti,mmmm…Niam niamlaukiu naujukuTaipDrovusŠirdis

nesenej mano gyvenimas apvirto aukstyn kojom…
tai dabar nieko nzn… Šypsena

naujieji svente kompanijai…