Naujieji DVIESE..... ar ? nuomones...rasom rasom... [;

Naujieji DVIESE… ar ? nuomones…rasom rasom… [;

Niekada nekilo noras su savo meile sutikti naujuosius dviese ir visa nakti buti kartu? o gal jau kazka panasaus ir buvot sugalvoje ir igivendine? ir kaip? ka veiket? kuom viskas baigesi gal neklausiu Aš nekaltas [;
as manau, kad geriau svesti nors menkame burelyje, svarbu, kad visi butu svai ir draugiski… mano nuomone, naujieji yra tokia svente, kai reikia svest o ne pasisedet… nu nznau… Aš nekaltas

Niu dviese Naujuju svest dar nebuvau sumasciusAš nekaltas… Nuobodziai kazkaip skamba…Aš nekaltas

ydomiai ce sugalvojaj… Taip

nu kodel ne, jei labai kaip nors special sugalvoji - romantika,sampaniukas…o jei dar vieta kokia faina tai is vis…as manau kad galima ir labai faina butu …ir as to noreciau Cha cha

as manau, kad kazka romantisko galima sugalvot ir be kazkokios ipatingos progos… betkuri savaitgali gali pasikviest mylima zmogu pas save namo…ir netrukdomas svest (aisq saikyngai) [;

O jie tas zmogus daznai buna toli toli ???..tada naujieji gali sauniausia svente virsti tik bunant kartu dviese per juos…Šypsena

Taip Pritariu Cha cha

viskas priklauso nuo aplinkybiu [;

Niu buvo kilia tokiu minciu, bet nesigavo igyvendint, nes draugai surado mus visgi…Liūdna Tai bet nieko pabuvom iki 23val. vieni kartu jo chatoj, o po to atsivilko chebra ir viskas irgi buvo fainaCha cha Kazkaip siais metais kai nera vaikino tai ir tokiu klausimu nekyla dviese ar penkiolikaCha cha

man irgi

as tai supratau temos pavadinimas kaip naujakas 2se, tipo dushas, vonioj maudais su merga ir naujaka pasitinki Cha cha

kas kam galvojCha cha

nu as misliju kad bent pradzioj reik kad bent kazkoks burelis zmoniu butu, kad ir nedidelis 4-8zmones, o po to jau kas sau po kambariusŠypsena

na as tai nenoreciau dviesia… geriau kai daug draugu… o jei taip nori pabuti su tuo asmeniu taj galima su juo trumpam pasisalinti kurnors o paskuj vel su draugais buti Šypsena

aga… pawadinimas tox idomusŠypsena

Nemanau, kad butu labai linxma… Nors a…Aš nekaltas Ka ash zinau!Mirkt Ir ishwis geriausia buryje drauguMirkt

as manau, kad naujakas yra tokia svente, kuria reikia svesti su draugais… juk ir taip yra daugyvbe svenciu, kurios skirtos tik 2iems zmogeliukams, arba jas tesiog galima susikurti patiems - vestuves, metines, galu gale, pirmojo buckio ar ‘pirmosios nakties’ minejimaiŠypsena va tokias sventes reikia svesti 2se!!!

Manau Naujus reiktu sves kompanijoj,nemanau kad butu linksma dvieseNustebęs

Nu nemanau kad naujaka smagu butu 2iese svest visa laika, tai bet kada beveik galima padaryt, manau kad reikia su hebra, linksmiau zymiai!