Naujieji DVIESE..... ar ? nuomones...rasom rasom... [;

jei ta zmogu myli, tai kodel gi ne?Šypsena

Vakaro pradzioj Blogai, galeGerai

Na, jei myli tai kaip cia kazkas sake, kodelgi nea? Šypsena O siaip tai sutixiu naujus su draugais ir tokiu vienu, kaip ir geru draugu. Šypsena

Manau kad tai yra super! Taip

Buvau suplanavus naujus svest su savo meile kartu. Tik mes be draugu. Bet tas viska sugadino…atsisake…kiaule…Piktas Nustebęs

Mano nuomone, tai naujus metus reikia sutikti su geriausias draugais, nes dviese butu per daug liudnaLiūdna

Jeigu su mylimu zmogumi gal ir nieko. O siaip tai dviese svesti labai nuobodu ir mano nuomone tikra nesamone!

[quote] kazkada apie tai galvojau, manau reiktu kazka labai romantikso , fantastisko sugalvoti, ir tada butu nepakartojama, galim apadaryti taip, kad butu net nuostbiau, ir geriau nei su draugu kompanija.

Nekaltas nemanau, kad per naujaka daugiau sansu, jei megina nenori, tai ir naujakas nepadesNe

man atrodo shiuos naujus metus taip ir shvesiu, tik as ir Vyras normalej Cha chaGerai

Apakęs

Blogai nuobodu truputi jau geriau tusas Girtas

visaj nereik tokios reakcijos Cha chaLiežuvis nu paprasciausiai taip isejna DrovusLaimingas

O tai cia jus abu taip suplanavot?Nekaltas

jio Cha cha mes susitarem kad shvesim kartu Cha cha gal nebutinaj dviese, bet butinaj kartu. ir dabar tajp isheina kad liksim tik dviese Cha cha va… Nekaltas

kodel dviems nelinxma? Apakęs nu jau visai… Nekaltas juk paprasta diena tie naujieji metai tik… shvente savotiska… Nekaltas

idomu…idomu…Nekaltas ziurek tu man…Cha chaLiežuvis
o tai jis i Vilniu atvaiziuos?

nia Cha cha jei Vyras atvaziuotu i vln, tada jau ne vieni shvestume Cha cha o ir su savo motina ash dar nenoriu jo pazindinti Cha cha

ziuriu ziuriu Mirkt

na …gali but nuobodoka…manau pradzioj werta sutikt su wisais o poto jai bus noro pabut kurnors dvieseŠypsena

BBD ant tos romantikos per naujuosius metus ash manau kad nakti kartu romantishkai galima praleist bet kada o mannaujieji metai kaip sakant xebros shvente kada visis smagiai prisprogsta paprikolina…