Naujieji DVIESE..... ar ? nuomones...rasom rasom... [;

nu shep galima iki 12 shwesti su drawgaijs ir su meijle … o tarkim poto galima qr dingti dwiese ir praleijsti nakty dwiese che manaw booto ql [;

iki ryto su draugais o poto i lovyte tik dviese Šypsena

Why not ???
Priklauso nuo to, kas tas zmogus … Taip
Pavyzdziui as savo aplinkoj toriu zmogu su kuriuo galeciau dviese svesti naujus metus … Apkabinimas Drovus Myliu

Dviese tajp… Bet tik ne NAUJUS METUSCha cha

jej labaj fajnas zhmogeliukas, taj visaj mjiela butu Šypsena

gal kas norit mano shuniuka per naujaka pasaugot? jis bajsej bijo fejerverku, o visi nori ne namie shvest taj vat.. jej noretumet naujaka sutikt su mano spanieliu parashykit privachia zhinute Cha cha

esu tox zhmogeliukas, kuri dviese daro tik viena…ir tai tikrai ne naujuju toosovkes!AngelasCha cha

as ir taip noriuDrovus ir tikiuosi siais metais butent taip ir atsitiksApkabinimas

ir ka darai? Nekaltas

galechiau del taves pasistengti Niam niam

Ziurint su kokiu zmogum…Flirtas

niu tai…ApkabinimasMyliu

tai susitarem? Bučkis

tik ar tau nebus liudnaNustebęs taigi tau taip patinka svesti linksmai bury drauguDrovus as nebusiu as per didelis savanaudisŽliumbia

tik ar tau nebus liudnaNustebęs taigi tau taip patinka svesti linksmai bury drauguDrovus as nebusiu as per didelis savanaudisŽliumbia

sugalvok kad nebutu nuobodu Bučkis beto nemanau kad turetu but Apkabinimas

tik ar tau nebus liudnaNustebęs taigi tau taip patinka svesti linksmai bury drauguDrovus as nebusiu as per didelis savanaudisŽliumbia

pasistengsiuFlirtas

pasistengsiuFlirtas

Žvaigždė

na mano nuomoneCha cha kadangi naujieji tik kartą metuoseJuokiasi tai nesiryžčiau tokios šventės su daugybe puikų draugų ir puikų pasisėdėjimą su jais iškeist į tikriausiai nuobodų pasisėdėjimą su meileLaimingas tikriausiai užmigtumėm nei fejerverkų nesulaukę
ir apskritai su meile dviese prisišvesim kai seni būsimJuokiasiJuokiasi