Naujieji DVIESE..... ar ? nuomones...rasom rasom... [;

dviese… su merga… mmm… sawni y lova ir daraj ja visa nakti! wa kur tikras nawjakas Mirkt tik wat iki lovos man maniskes nuviliot nepavyxta… Nustebęs nu pavyxta bet ne iki sexo… per nawjaka sansu dawgew butu Cha cha

Cha cha

turtinga vaizduote…Gerai

manau, kad myletis galima ir yprastinem dienom…per naujaka reikia labai net baliavot! [;

niu ziurint kas tas antras: jei kaimynu suo - tada aisku Ne, o jei koks simpatukas Vyrai… ai, vis delto gal Vyrai sausio 1-mai pataupyciauLiežuvis o naujieji - MoterysVyraiMoterysVyrai buryje Aš nekaltas

galbut ir romantiska,bet visai nelinksma!juk per naujus reikia linksmintis,o ne romanttytis!bus dar tam laiko sociai!Taip

Nelabai linksma butu dviems!!!

Dar nesu igyvendinus, bet siais metai igyvendinsiu Gerai
LiežuvisLiežuvisLiežuvis

papasakosiu mzdaug spalio 7-oj…jej dar rasiu shita tema…
tai wa…tokia situacija : isvaziuoju po kaledu i wilniu(esu shiaulietis),tipo pas sese… o vilniuj susitinku su mergina…ir net pats nzn kaip tas naujakas mano bus…ar romantiskai dviese…ar su jos draugais…ar su seses draugais…ar gal vilniuj sejp su xebra…Cha cha

aisku labiausiai noreciau su mergina dviese…kur nors atskirai nuo liaudies…tiesiog romantishkai…Aš nekaltas…nes dabar su ja bendrauti tenkai tik kartais per IRC…kartais Paskambink

visai idomu… Šypsena

tai tada sekmes igyvendinant [; Labas

tai yra labai gera mintis, bet…
As dar neesu toks senas arba nesijauciu tokiu, kad paaukoti viena is linksmiausiu naktu visame pasaulyje del to kad praleisti nakti dviese, o tuo labiau nemanau kad mano antroji puse noretu to… As manau kad bent jau minimalus draugu burys, gera nuotaika ir t.t. PRIVALO BUTI Šypsena tai va o pabuti kartu galima visas kitas dienas, o veliau, kai biski paaugsim Šypsena tai ir dviese zjbs bus Liežuvis ane mejle?

taip Cha cha

Turbut tai butu per daug liudna

Kuo didesne kompanija tuo geriau!!!Ar ne???

Na nzn gal kam faina sutikt naujuosius su kompanija, kam dviese…Aš nekaltas Kiekvienam pagal savo skoni, pomegius ir galimybesTaip O as tai siaip uz kompanijaTaipMirkt

kadangi manoji bus kaime su visa sheima ir pan…tai busiu su draugais…Cha cha

per mazai zmoniu Liežuvis

Nu man nesvarbu tai butu Naujieji ar Velykos su mylimu zmogumi noreciau praleisti nors ir 3 naktis, nieko cia baisaus nera Ne

nu nzn normaliai gal Aš nekaltas
bet booooring