Merginos, kokia spalva lakuojate nagus? Ir as išvis lakuojate?

Seip lb nuo nuotajkos priklauso… Tūsas wa dabar esu bespalviu nusilakavus…paprastom nelakuoju,o leidziu jiems kwepuoti… o jau kai kur nors einu, tai lako spalva prie drabuziu derinu Flirtas

nelakuoju Ne Nekaltas o jeigu sumastau, tai nusilakuoju kremine spalva Niam niam

laqoju,o spalva pagal nuotaika Taippvz. db tokiu vysnines spalvos esu nusilakavus laq ;]

grazus margi naguciai… Girtas

dazniausiai tokia i baltuma - vadinasi lyg perlas kazkoks Mirkt

lakuoju nagus Taip buvo laikai kai lakavau ryshkiai,bet jau pabodo, tai dabar tik pastelinem spalvom Taip

dazniausiai leidziu jiems pailset nuo tu laku. teplioju aliejukus su vitaminais, o ant lako ju juk netepsi. bet jei lakuoju, tai pastelinem spalvom.

Mano nagai visada lakuoti. Zinau, kad nesveika, bet nagai vis tiek tvirti ir stiprus mano. Kasdien lakuoju pasteliniu laku, dabar galiukus esu nusilakavus baltai, o ant virsaus blizgaus persvieciamo lako uztepiau Flirtas Gerai atrodo, man labai patinka. Kartais nusilakuoju kokia ryskesne spalva, bet siaip ryskiu spalvu nemegstu Mirkt

As irgi lakuoju nagucius, nes lakuoti naguciai greiciau auga Taip Labiausiai megstu pastelines spalvas Flirtas

dazniausiai darausi prancuziska manikiura bet jei lakuoju tai svelniai rausva Niam niam

visgi ne visoms vienodos spalvos tinka, turbut nuo odos atspalvio priklauso. pvz ant mano ranku visiskai nesiziuri geltoni ir rudi labai, o sidabrinis tiesiog puikiai atrodo!

Anksciau nusilakuodavau retai. Dabar kazkokia manija uzejo… Tai istisai vaikstau lakuota Cha cha Konkreciai dabar nagai nulakuoti ryskia tamsiai salotine spalva, na mazdaug kaip sito veiduko: TaipSiaip megstu kraujo raudonumo nagu spalva, juodus nagucius, turiu balta, zydra, sviesiai rausva, persvieciama… Vienu zodziu daug visokiu Angelas Megstu lakuot nagucius. Tik kad negrazu prikeverzota ant nesutvarkytu nagu Nežinau

ankscaiu lakuodavau [

]…megdavau ir nail art’a pasidaryti, o dabar…pradejau groti tai nebeverta lakuoti nagu, nes viska “nugroji” Šypsena

aj pabandau ir si ir ta, o graziausiai ir tvarkingiausiai vistiek tiesiog permatomas atrodo. neguciai labiau blizga ir viskas Laimingas. o siaip turiu daugiausia pasteliniu spalvu, sviesiu. o jei kartais uzsimanau ko ryskesnio tai grazu tamsiai ruda blizgu turiu. svarbiausia kad tvarkingai atrodytu Taip. o visu nail artu tai nei moku, nei kantrybes turiu daryt… baisiausias dalykas yra nepriziureti nagai ir apsilaupes nagu lakas Veee. jau geriua tada isvis nelakuot…

Visikai tau pritariu del paskutiniu sakiniu… Nekaltas O as pazistu tokiu paneliu kurios taip vaiksto Pavargęs Slykstu Veee Veee Blogai Nekaltas

Lakuoju tik sviesiais lakais,nes nuo tamsiu nagai geltonuoja Mirkt

Na, o ash liabai noreciau ilgu, graziu naguciu, bet mano gyvenimo budas to neleidzia, tad nagai nulakuoti ir idealus buna… na pora kartu kartu per metus gal… ir tai ishsilaiko max puse dienos grazus Liūdnas Kasdien buna tik shiaip sutvarkyti ir trumpai nukirpti, na geriausiu atveju bespalviu laku nulakuoti…

lakuoju Taipir labai ivairiai Cha cha bet dazniausiai ryshkiai…raudonai Flirtas… ruzavai… orandziniai…

o as isvis nelakuoju Šypsena kazkada lakuodavau ir nemazai,tai poto labai nagai susilpnejo,todel poto tik su stiprinanciais permatomais lakuodavau… ai,kai mano nagai trumpi (nes jojimui ir grojimui su gitara trugdo ilgi),tai ir lakuot net nesinori… beto zirgyne tas lakas labai greit atsilupinetu,o tokie nagai… Veee

lakuoju retai,bet dazniausiai baltu perlamutru Laimingas