Merginos, kokia spalva lakuojate nagus? Ir as išvis lakuojate?

Merginos, kokia spalva lakuojate nagus? Ir as išvis lakuojate? Laimingas

[quote] Lakuoju nagus gana daznai…kas antra diena, nes man tai ziauriai patinka…MyliuNiam niam~ Megstu raudona spalva lakuoti arba kuo sviesesnia bei koralu…Mirkt Taip pat megstu papaisyti ka nors ant naguciu…Buna visai grazu…Šypsena

Visom vaivorykštės spalvom, na tik ne kartuDrovus

Dažniausiai juodu arba bespalviu nagų laku.

as pastoviai darau prancuziska manikiura, man graziausiai ir stilingiausiai taip atrodo…Nekaltas

as siaip labai megstu ryskias spalvasŠypsena ypac jeigu ilgi naguciai bunaLiežuvis jeigu nuluzta,tai kol ataugineja nelakuoju isvisŠypsena o siaip kai lakuoju,tai bunu very susikaupus ir neduok Dieve kasnors man sujudintu rankaCha cha sumusciau,suspardyciau tikraiCha cha

As tai ;aluoju nagu stiprintoju, o spalva jo tai tokia lyg balta permatoma siektiekCha cha o spalvotai tai nelakuoju, nemoku graziaiDrovus

nors turiu ilgus gražius nagus, labai tingiu juos lakuoti.
jei jau prisiruošiu, tai priklauso nuo nuotaikos. gražiai atrodydavo lakuoti juoda ir violetine spalvomis. atskirai tos spalvos taip gerai "nesižiūrėjo".
kartais bespalviu nulakuoju.
dabar kuo toliau, tuo labiau prancūzišką manikiūrą noriu pasidaryt. bet tingėjimas nugali.

juodai, baltai, juodai ir raudonai, juodai ir roziniai, raudonai, juodai ir baltai

Turiu ilgus nagučius, tačiau nelakuoti, o įliejau po geliu blizgučius ši kartą Flirtas

nagucius pradejau auginti tik pries pora men, anksciau negalejau apsikest kai man trukdo ir kirpdavau, nu bet nuomones juk keiciasi Šypsena dabar lakuoju bespalviu arba odos spalva, o jei kur ipatingesne proga tai ruzavai- raudonu, tokiu pereinamu su blizgesiu, pirmai atrode per rysku bet pripratau ir liuks atrodo! Mirkt veliau isbandysiu ir kitu splavu( t)

Siuo metu bespalviu tik

Lakuojuos, bet su bespalviu LiežuvisNekaltas

na as lakuoju,bet tik tada kai neinu i mokykla…nes musu aukletoja tai pamacius pasiunta…KlastaKvankt?o seip patinka man ryskios spalvos,bet patinka ir juoda…Tūsasmegstu skirtingai nagus lakuoti,nors kartais ir vienodai visus nulakuoju…Juokiasi

am…dazniausiai lakuoju raudona, perregimu baltu perlu, arba prancuziskaiGerai

dabar pamegau rudos perlamutro spavos.Ne per daug issaukianti ir patogi.

aš nelakuoju. Paskui negražūs būna…Nekaltas

Dabar - ryškiai rožinė Niam niam

raudona

Rausvai (tik ne pinkish !!!) ir žaliai, kaip samanos.