Merginos, kokia spalva lakuojate nagus? Ir as išvis lakuojate?

Nagu nelakuoju Liežuvis

dabar: kakavos spalvos su blizguciais…o siaip prancuzishkas manikiuras Gerai

juodai-bet dėl mano pačios patikimo.
permatoma-patogiausia.

mano nagai visada lakuoti… o megstamiausia spalva kazkiek matosi pas mane fotkej profily

Lakuoju juodai. Ypatingomis progomis baltai arba raudonai.

šiandien buvau pas manikiūrininkę tau nulakavo nagų galus margai ir nupiešė po 2 gėlytes ant nago ir ant viršaus užtepė gelio Flirtas

Man mieliausiai nagai atrodo su stiprintoju nagų palakuotos, tokį blizgesį įgauna ir stipresni nagai būma. dviguba nauda. :stuck_out_tongue_winking_eye: Šeip mano mėgstamiausia spalva raudona, bet nagus su ja lakuoju tik ypatingom progom. Šeip labai retai. Dar mėgsta lakuoti su šviesiai rožine spalva. Svarbu, kad labai akių nebadytų. ((:

Raudonai Gerai

visa ziema pralakavau raudonai, gaila,tas megstamiausias lakas baigias jauNekaltas

nelakuoju,kadangi pas mane mažos rankos,o nagai kaip pas vaiką.o ir šiaip neapsimoka lakuoti,nes gitarą dažnai į nagines paimu,su skiedikliais rankas mazgoti dažnai tenka,tai nusibružintų viskas.kažkada lakuodavau bespalviu pagrindu nagams stiprinti…yra tekę raudonai ir juodai paauglystės kriziniu laikotarpiu dažyti;] po to labai atsibodo ir mečiau tą reikalą.

permatomai su stiprinamuoju laku
KlastaKietas

Uoj mėgstu dar ir kaip Cha chaCha cha O vat KAIP - priklauso nuo nuotaikos ir pan…Šypsena Retkarčiais viena ryškia spalva nusidažau…Bet beveik nuolat lakuodama nagus visokiausių piešinių, raštų ir pan. prisigalvoju Šypsena

dabar nagai visai trumpuciai ir nelakuoti, bet pries savaite buvo ilgi ilgi, puosti svarovskio kristalaisMyliu foto yra dienorastyje jei kam ydomuŠypsena
dabar nusikirpau visus, nes jau nusiboso, o ir siek tiek per ilgi buvoFlirtas

Dabar nulakuoti žydrai, bet mėgstu ir juodą.

Taip taip taip! lakuoju Niam niam visokiom sviesiom, svelniom spalvom. Zinoma nedaznai, nes kaip visiems zinotina, kad daznas nagu lakavimas juos “pageltina” ir pablogina ju stipruma Taip na, o siaip tai labai grazhu kaip sakiau sviesios, svelnios spalvos, nes jei issidazai melynai pvz tai atrodai, kaip su prispaustais ir pamelynavusiais nagais Cha chaApsvaigęs tj vo Mirkt

Juodai, tamsiai raudonai… Kartais bespalviu lakuoju.

pati jau daug metu visa laika vaikstau lakuotais nagais ir nieko blogo del to jiems neatsitiko. nei pagelte, nei silpni. lakuoju stiprikliu + spalvoto lako sluoksnis ar du.
kaip tik pastebejau, kad lakuoti nagai stipresni ir atsparesni visokiem smugiam, ibrezimam ir pan del lako sluoksnioKlasta

Bespalviu laku arba specialiomis priemonėmis nagams

Labai idomu…Ar visos gi megstate nagu lakus… Mirkt Laimingas Ir kokiu spalvu? Niam niam Gal but yra tu kurios ju nemegsta? ŽvaigždėAciu uz kiekvienos nuomone… Apkabinimas Ir pasisakyma Labas

Zinoma lakuoju! Siaip pastelinem spalwom daugiausia. Dazniausiai keliom spalwom nes megstu dar wisko prisipiesti ant ju Taip