MEET\'as 03.08.21<b> Įvyko</b>.

Su kefyriuku i agurčikais tai nežinau…, a visa kita yr pataisoma.TaipNekaltas
Angelas

A tai i kuri cia servisiuka ar meistrioka rekomenduotumet kreiptis del pataisymo? Nekaltas

Tsss Nekaltas, nerėk gi unt viso eterio…Juokiasi

Man patinka viesumas…

Nu bet laika sugalvojot. ketvirtadienis. nei velnias nei gegute. ypac dirbantiems toli uz vilniaus. Uzudedu temai stoga. bent taip prisidesiu prie papuku ramstymo agurkais ir tepimu kefyru ar ka jus ten sugalvojot.

Ale ir vietą parinkot Apakęs net jei ir būčiau tądien Vilniuj, nesikelčiau į padebesis. Anokis čia malonumas meetintis nepaleidžiant iš rankų maišelio Nežinau
Palauksim geresnių laikų Labas

Na va ir rytas…ai ,koks cia rytas…ne?
Nesuprantu as jusu seimionys, jei kokia tai Alyva Nekaltas sugalvotu koki tai meet’a aitvaro drambliuose su kolonom tai visi ir plusteltumet.O cia saunus vyriokas Nekaltas rengia meet’a arciau visu zemes ir dangaus reikalu vedejo tai jums dzin, ne?
Stikle,sese, vieta yra ,o laika pasirinksim.Koks mums skyrtumas kada taksistus remti ar ketvirtadieni ar penktadieni.

Dinges, o man yra skirtumas, kada taksistus remti… Ketvirtadieni paremciau, o si penktadieni - niekaip… Kita penktadieni - paremciau…

Stikle, tigi 21 ir yra ketvirtadienis Mirkt

Nu kodel?ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia Kodel kai tik susiruosiu dingusiam i kudlas isikabyt ,tai tuojaus imate ir kliudote? Nu laika vat pakeitet ir siaip? Martynukas gal dar nesisilde dingusiojo papuliarumo, oi tai yr, populiarumo spinduliuos, as vat irgi ne.
Yr kazkoki tai trys isrinktieji, o mumi, paprastiems mirtingiem tai jau nesinori?.. A ne?KandaŽliumbia

O, is tikruju, meetas perkeltas i ketvirtadieni, taigis registruojuosi ir as…

o tai cia ka rimtai bokste susitinkam? ten uz iejima berods 15 Lt moket reikia Blogai
nu, bet jei meetas ketvirtadieni, as preliminariai dalyvauju Taip
ar cia dar i privata dingusiausiam reikia ta pati parasyt???

HM oglasyte spysokŠypsena
o ka weixim??
kas geria alu?

nu, rooki Girtas

NEVINOVATAJA JAAAAAAA, sauke tokia Moteris vienam filme.O as rekiu UZ KAAAAA??? As nekudlotas, as garbanotas.Ai…Žliumbia

Mergina, arba tu registruokis geruoju ,arba as tau ‘kaukazo belaisve’ padarysiu.

nu ka, bratsy alkagoliki, patys savanoriskai braunates i dingusio voratinkliusCha chaCha chaLiežuvis as tau Dinges pasakysiu, matomai tavo charizma ne tokia macna kaip man, kad visi i dramblius olonuotus su aitvarais atskrenda, o i boksta, fygCha chaCha chaCha cha
zwerie, as geriu, alia gal geriau uz tuos 15 lt. vietines reiksmes kaboke pagert, ar kokia pusle nusipirkus prie boksto, kol musu seimos gvardija, su darzelio aukletoju priesaky, apziurines Vilniaus ir jo krastu panoramaCha chaCha chaCha cha vienzo, as dar neapsisprendusNekaltas tiesa pasakius, man nuo to tv bokstoVeee o dar su tuntu zmoniuNekaltas

as manu, sesul, kad tegul diedai aina nusgraibo ten viena kita valandzike, o mes prie kefyro su batonu papletkysimMirkt gal da Otmorozikas prisjungtuMirkt

ai, nu profik, nebusiu labai originali, bet pasakysiu tiek - jei alyva suroganizuotu meeta kur nors drambliu aitvaruose su kolonomis, mielai ten pragerciau tuos pacius pingelius, nes kas man tas dinges, po velniu, kiek zinau jis gi niekur nepasirodo NekaltasNekaltasNekaltas
alyva, tu, kaip orgomiteto pirminike, sita, nu, jei, ka, tai as uz Alus

Ir kam sunkini man gyvenima?Cha, 15 litu.Brangus tik pirmas butelis, o po to viskas pinga.As romantikos noriu.I klonuotus dramblius ir siaip galima nueiti ,o i Boksta jau SVENTE.Tai ka mes nenusipelneme pasidaryti sau sventes ?Karoce ,baik ir registruokis.As tave virs saves irasysiu Mirkt