MEET\'as 03.08.21<b> Įvyko</b>.

Ne ania Ne…, bo bambą griaužia ne pavydas, o prakaito išskiriamos druskės LiežuvisCha cha, katrų poveikį mažna neutralizuot prausiantis, štai Nekaltas…, ką ašai kartais i darau Nekaltas… Kaip tyčia, šiandie i buvo tas retas išimčius LiežuvisJuokiasi

Jooooo nesiparinsi cia.Pirmiausia i mano tauriai prazilusia galva ateina geneali mintis.As ja isteskiu i viesuma.Islenda Alyva su savo torpediniu aparatu ir iskarto fiuuuuut i minti.Maza.Islenda Rookis su savo britviniu liezuviu snai snai ir psio misraine arba kaip sako litwinai vinagretas ,o ne tema.

kaip patogu butu atvykti, gyvenu netoli boksto… bet, deja, varau i mergvakari Liežuvis o gal ir ne &quot;deja&quot;… gaila kad berniuka jau uzsakiau, galeciau pasiulyti kam is bangos berniuku pasokti Cha cha

Gerai gerai, grausi pirsta…Nenorit neikit sedesiu vienas v gordom adinocistve.Arba reiks papirkti Alyva ,kad Otmorozkui linija raudona iki pauksciu tako nubrauktu…jei uzsirepeckos reiskia busim dviese…

norim norim, mielai ateiciau… obidno tiesiog, kad sutampa tusu dienos… isgersime vieni uz kitus, kad ir koks atstumas mus beskirtu MirktTaurė Tūsas

Grauši pirštą…, a gal ir ne…NekaltasCha cha Karoče, Paukščių take, kai jau viską sučekinsi i papukai išrikiuoti bus Cha cha, tai prašytau informint mumiTaip…, kad neraiktų išdidžioj vienetvėj sėdėt Juokiasi… arba Otmorozkui instruktažą pravedinėt Cha cha, apie orentavimosi sporto privalumus Mirkt…, beieškant kelio in ALYVĄ…Juokiasi

a bozenkiApakęs kiba aiskiaregys busi ar is patirties ciaCha cha galu gale, nei tavo paklode aptaskys, nei tavo suglebs, nei tau ranka reiks baigt ar dasibaigt, nei tu cia suk galva, ir is viso, temos autoriui siulyciau nenukrypti nuo temos…girdejote alyvos su torpediniu aparatu zodi…nesuprantu tik shto za aparatasCha chaNekaltas ir is viso, tu kazkokis neapsisprendelis, tai jis rugiapjute palydi, tai jis papuku meeta daro, bobu tuntas pasiraso, dinges vel keicia tema ir vel sriubauja, vai vai vai, koks as nelaimingas…ir galu gale, na samom kanceCha cha pareiksiu, kad as ne ryza, kad Otmorozikui raudonomis linijomis kelia link tv boksto zymeciau, o ne i priesinga puseCha chaLiežuvis nors…ziurint kaip ketini papirkinet, tik babkemis manys nepapirksiCha chaCha chaNekaltas

Na tai jop top top kas mums trukdo meet’a daryti 21 ,a? Ar 23.Svarbu ne data , svarbu papuku skaicius Nekaltas

nus jei 21, tai jau registruojuos, nor dingęs tik alyvą, Otmorozką ir rookį mato Cha cha tinkamais pasiplepėtojais Nekaltas

Gerai

Va, čia tai vyriška šnekaTaip…, a I COVAXĖS gamta nenuskriaudė Cha cha… esminiu klausimu MirktJuokiasi

Buckis.Mato visus ir laukia visu.Ir myli visas…jei ka.Nekaltas

tu ka, sirse, jis musu akyse matyt nenoriCha chaCha chaLiežuvis aniaa, Rooki…mes juk jam gyvenima kartinam, as su savo torpeda, rokis dar ten su kazkuoCha chaNekaltas dinges tikrai apsidziaugs, jei tu ateisi…

aš da nėsyk nekartinau berods, ale užteks man tik prazvimbti ir išsibėgios da visi Nustebęs, anokis čia džiaugsmas Cha cha
paskum kalta liksiu dėl neorganizacijos ApakęsŽliumbia

Aha -nori ,nenori ,spjaudo ,buciuoja… ar kaip ten.
Alyva , neissidirbinek ,prasau…Jums vietos jau uzsakytos.Uzsakysiu ir ant pimpos ,oi tfu tfu …ant tympos nukrist, jei kaNekaltas

i vel mani minavojat be reikaloPiktas…ot narodas…
aj, tiek to, as siandien geras, nes man atostogai…
gero jums pasilaikymo uz papu… as tai varau ing pajuri nuogu papu paziuretMirkt

[quote]
lietusLietuvoj® rašė:
i vel mani minavojat be reikaloPiktas…ot narodas…
aj, tiek to, as siandien geras, nes man atostogai…
gero jums pasilaikymo uz papu… as tai varau ing pajuri nuogu papu paziuretMirkt

Nuz jei potrebnost tik ziuret…volnamu volia Cha cha

nugi prasau, o as ka, visu rimtumuNekaltas aciu, bet mums vietu neraik, mes planuojam su Otmoroziku kefyrioku megautis…ir siaip, padorus vyras niekada nepasiulytu padoriai merginai ant uzsakytos pimpos nukrist, tfui uzsokt, ant tympos…ai, subalamutinai galutinai, jei kaCha chaCha chaNekaltas

ALYVUK, būk žmogus - nekrisk unt tos pimpos, bo da pakoliečysi Juokiasi

DINGĘS, blin, tai visą temą užvedei pasgirt, kad su ŠIRŠE dviese mano tinginį sukaposit ApakęsApakęsBlogai… i da ALYVĄ unt kažko užmesi?ApakęsNekaltas

sesul, kaip tujei ziurai i tai, jeg ir as su kepyrioku dzin dzilin Nekaltas

Ir vel ne laiku meetas… A ketvirtadieni negalima… Liksiu ir uz papuku nepalaikyta, ir raugintu agurku neragavusi, ir kefyriuko negavusi…