MEET\'as 03.08.21<b> Įvyko</b>.

As nepasirodau???Apakęs As …ai, gerai gerai…spardykit gulinti Kankinkit budeliai stipriau
Iskesiu ,nedejuosiu

Kas man tos valandeles menkos
Jei ir gyvenimo gal butu per mazai
Nenori issiskirti lupos ,rankos
Susitikimai-laiko juroje lasai

Bet ar geriau ,kad ju visai nebutu
Kad begtu dienos smeliu is delnu
Kad nepazinciau tavo ranku, lupu
Nepasidziaugciau zvilgsnio svelnumu…

Na, as prisijungsiu su salyga, jei Taupos kefyro pakaksCha cha Ten salia Boksto yra miskelis, kuriame patogu kefyru megautisLiežuvis. Moteris - batonas jusuJuokiasi

Otmorozikai, pakaks mums to kefyro, mes su sesula batoncika vazmiomMirkta apie ta miskeli as irgi pagalvojau, kai kas dar ir vietu ten neblogu, teigiama energija skleidzianciu, zino, aniaaMirkt
Dinges, kas cia per bazaras, kas per laikai, tipo dabravolna prinudytelnaNekaltas nzn, as dar, duokit pasilauzyt, bo lomkes prasidejoCha cha ai, nuo pat ryto negaliu atsigrozet Laimos ir Reseto lialium, ex…

Ei, Otmorozkai, tai tau geriau viršun kelkis. Tiesa, apžvalgos aikštelėj kampų nėra (kaip kad miške užu kiekvieno medžio), bet užtatai panoramą Vilniaus labai smagu kam nors pirštuku rodyti, o kai nemato, tai da i patikslinti Drovus

O tu zinai ka as tau pasakysiu ? Zinai?Va:
Statistikos departamentas pranese,kad cecenijoje gyvena 100 000 tukstanciu zmoniu daugiau negu buvo manoma.Rusijos prezidentas pazadejo sia klaida istaisyti.
Vot as irgi tokiu metodu salininkas.

Is virsaus gal ir geriau matosi, bet ten tik su kefyru neissisuksiLiežuvis Pirstuku gal ir smagu butu, na, tu mane supainiojai visai, dabar nebezinau, kur man butu smagiau, virsuje ar apacioje (ta prasme apie TV boksta asLiežuvis).

na na, Otmorozikai, nu kur tu ten kam virsuj ar apacioj su pirstuku darysiCha chaNekaltas jei ka, tai mes su sesula apacioj busimCha cha
Dinges, negasdink, bo jau bijot pradeduCha cha vienzo, jei dingsiu, zinokit kas kaltas ir nedelsdami praneskit policijai, nuotrauka duos RookisCha chaCha chaCha cha

Galima, taip sakant, kaip nors išsisukti MirktFlirtas
Na Otmorozkai, sugundžiau aukštyn?

Negi prisipazinsiuLiežuvis Is pagarbos dingusiam, manau ,reiktu prisijungti ten, kur jis siulo. Juk del musu jis cia vargsta.
alyva, kilk ir tu su sesula i virsu, kefyras mano, batonas jusu, romantiskiau juo megautis ziurint i debesis LiežuvisLiežuvisLiežuvis

hi hi, is manes kavkazo belaisve, kaip is taves… shuriko nuotykis Liežuvis, a jeg rimciau as irgi neapsiprendau ir lytiniai nesubrendau, ant kepyro su bulka dar dar, ant bonkos nesugraibau Cha cha bet su pympa noretau pasokinet Taip

[quote]
Otmorozok rašė:

Otmorozokai, kokia bulka megsti? ar su razinkom tiks?

Megstu ka tik iskepta ir dar siltaLiežuvis Ar sugebesi tokia, jei rasi, danesti?

į jūsų bulką nepretenduoju, bet jei ką - su razinkom nemėgstu Cha chaJuokiasi

alia tai mandras, ka tik iskepta, silta… Nekaltas nus jei sesula pades tesla minkyt, peciu pakurent, tai atnesiu as tau ir silta ir minksta ir bulka ir iskepta

Blemba koks kontingentas netalkovas.Registruokis ,o ne baikas skelkit.Baikas pauksciu takui palikit.O kokiu fotkiu bus.Jega Gerai.
Indree, gal tau atlyginima varztais moka ,kad 15 litvinku nerandi?
Pas tave kaip tam anekdote:‘As 200 litu uzdirbu,zmona 200, bonku kas menesi uz simta litu priduodam,o pinigu kaip ner taip ner.’Cha cha

Kas čia daba, aa?ApakęsApakęs

ziurek, as neuzmirstu, ka man pazada…Liežuvis

pympa tu pympa jopsikm… varztais… viniais man moka, a tocnieje isvis nemoka, a jei ir moka tai labai retai, per sventes
istikruju, labai interesna ku as uz 15 litvinku nuveiksiu bokste ? uz toki piniga galima tik kepyrioko su bulka pagert Niam niam

Ša.Kas do piktumai? Varztais ,vinim ar saibom koks skirtumas?Vistiek kisene sunki,ne?
Svarbiausia,geroji moterie, pakilti ,o ten dzentelmenu su cimodano dydzio piniginem turetu pakakti.Otmorozok pvz. savo pinigine su karuciais vezioja.Taip ,kad ramybes ir tik ramybes…

Nenusimink, as turiu tris litus susitaupes juodai dienai, lita isleisiu Taupos kefyrui, o su likusiais dviem ateisiu… Palauksim sirses:: su alyva, tu pasakysi, kad esi sirses:: dukreleApakęs, as, kad alyvos sunelisApakęs ir nemokamai praeisime, juk vaikams nemokamai Tūsas
Jei turi atliekama zinduka, paimk ir man…
o ten jau dinges visus vaisins Tūsas