MEET\'as 03.08.21<b> Įvyko</b>.

MEET’as 03.08.21 Įvyko.

Vieta - Agotos gryčia. Šeškines 59A, Vilnius.Tel. 242 62 05.Laikas 18 val.
Tema: ‘Vasaros palydos 2003’
Dalyvaujantys asmenys:

Alyva
Dinges
Stiklė
Tindiriuska?
Rookis
Indree?
Rita
Gluosne
Turkis
Per
l
as
Ruzga

P.S.

Poten
cialus dalyviai, rasykit i privata ir as jus suregistruosiu.

a ko jau cia taip staigiai, ka, vietu kiekis ribotasCha chaNekaltas sesul, a registruojames? mazum jau nerizikuojam, bo vel raguotos lakstysmaCha chaNekaltas as susilaikysiu, bo aukscio bijauCha chaNekaltas

Musu reikalas teisus ir mes nugalesim.Ot.

as tai surizikuotau, za adno ir nuo boksto… zemyn galva, aukstyn papais

Jo jo ,kurios bijo as papus palaikysiu ir kylant ir leidziantis Nekaltas

sakai surizikuot…alia tai, kad kai pamislyni, zemyn galva aukstyn papais, alia man tai ziurovu raiktu, vien dingusio su jo tiesiu raikalu nepakaktuCha chaCha chaCha cha a, besiregistruojanciu, kiek matau, ne prudai, ne prudaiCha cha

ApakęsApakęs o ash aukschio bijau…Baisu

As gi sakiau uz papuku palaikysiu.Net nepastebesi …tik …ir virsunej

i tu nori, kad dinges papus laikytu, nusss, kadangi jojo tik dvi svelnios rankosMirkt tai bala nemate, lipk tu tada i ta boksta ir tik labai bijok, tadu tvirciau laikysCha chaMirkt a as sedesiu namie, kas zino, gal dinges dar sumastys koki tais ‘papu laikymo myta’ suorganizuotCha chaCha chaCha cha o gal netyciom Otmorozikas su kefyru pro mano namus praeidinesCha chaMirkt

o tu cia shyta… Nekaltas duok pagalvot Cha cha

ziurovu sakai, jau kaip busi ant zemes nuo boksto, nu ta prasme, nu pati supranti, jau tiek prisirinks publikos paveizot… Cha cha

tai aš mažum nuog viršaus pažiūrėsiu… Jei stipriai ir patikimais laikys, tada jau antra eilėj būsiu Cha chaNekaltas

Dinges, blyn, taigi mash glova combinuj, manjakas babkiu kaupimo tu senas…vot ir babkes tau…uz vieno papuko palaikyma pytacioka imk, kuri antra karta eilen stos, skydke daryk…ai, vienzo, padarysiu as verslo plana per siu naktely i galesiu tau parduot uz tam tikra mokestiCha chaCha chaCha cha

Ei, baikit zvezdavotis.Ateikit visi,apsiave ir basi.Galit ir su papukais, oi tfu tfu t.y.su antrom pusem eiti.Meet’as tai oficialnas.Niekas nieko ant pimpos ,…oi tfu tfu t.y. tympos zemyn nemetys.Sedesim , i wilno ziuresim, alu ,midu gersim.Ateikit.

ApakęsApakęs papuku laikymo meetasCha chaCha cha

tai kas cia do rugiapjute, etikm, kazkoks biznieriu sabuntajus

Koki dar ci mokezsti? Apakęs As tau galesiu uz dyka ir be eiles palaikyt MirktTu tik verslo plana dafai.Ne?

As mielai sudalyvauciau, bet planuoju 22 d. pirkti is &quot;Taupos&quot; kefyra ir bludyti su juo po miesta, tarsi netyciom…NekaltasJuokiasi

Tai jedriona mat, gal marodieriai stoga mano topinei temai sumastys galu gale uzdet?