Marilyn Manson

ma_tazzo—>tai gerai kad taip daug yra depesh mode fanu…!matyt tu irgi vienas is juŠypsena
ratuota_sraige–>>saunuole tu!Šypsena
cia dar daug yra tokiu saunuoliu kuriem patinka M.M ir kurie tai pasako,ne taip kaip kiti…Laimingas

man tai vsai patinka MM . nu kai kurios dainos.

bent jau man jo muzikoje patinka,kad jis dainuoja,o ne saukia… kai klykia ausis uzsidengt…fuj Veee arba tokia popsiska kur visur su fonogramom ir apskritai kur viskas be galo panasu…o MM kazkuo issiskiria…jis visvien kazkuo geresnis uz visus kitus
BLACK_KELLY Apkabinimas

taip,esu uzsileidus jo muzika visu garsu ir dainavus kartu…mansonas groja gerai,daro nerealu show ir siaip yra kitoks nei visi atlikejai.jis nera mano megstamiausias,taciau retkarciais su malonumu paklausau.GeraiTaipApakęs Nors HIM vis tiek pirmoje vietojeMyliu
p.s.kiek temu apie mansona begalima rasyt…Kanda

diewinu tiek mansono dajnas ,tiek jy paty ir jo ishwajzda…jis gi diewas Nekaltas

as labai sutinku su tuo kad manson’as yra savotiskas dievukas, kaip ir as jo savotiska fane!!!tik nesuprantu vieno-ko raso tie kuriem nepatinka manosn’as???siaip cia turejau sia tema omeny kad surasti kuo daugiau manson’o fanu,o ne priesu!
Baisu

BLACK_KELLY >>>-- kartais uzeina noras pasigincyt ir visi raso ka galvoja…Laimingas
o kiek bus temu - tol kol mansonas gyvuos tol temos bus ir bus apie ji…net ir po jo mirties jauciuLaimingas

jooo…HIM GirtasTūsasGeraiGeraiGerai nuostabus…Mmm Ville Valo …utiutiuJuokiasi
muzika mano gyvenimas,o daina gyvenimo dalis…

Marilynas zjbs cia jau kas teisybe tas tejsybeTaipTaipTaipIs tikruju maniau kad Marilynas man patinka nerealiai bet…Buvau vienam toookiam tuseTūsasPaprasiau,kad palejstu Marilyno This is the new shit(laaabaj ciotka dajnaFlirtas )Palejdo ir nepatikejau savo akim…ApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs Toks nerealus Mansono gerbejas vos isgirdo sita dajna pradejo vartytis ant grindu(aplajstytu alkoholiu,apkrestu pelenajs,aplajstytu vasku Laimingas )rekti krc buvau pakraupus nors is tikruju ir suzaveta Gerai
Krc Mansonas valdo myliu jy… Myliu

niu as kolkas dar nesu pamisus ne del vieno atlikejo ar grupes kad galeciau pradet tiek nusidergt… bet va penktedieni pabludijau nerealiai…nors buvo ir ant zemes pasivoliojanciu,bet ten tiedsiog minia labai bludijo ir ne del to kad garbintu ta grupe…o siaip - smagu ir tiekLaimingas

bl nx mesk ta pabajsa man jis alergija waro sakes kajp jo galima klausyt as neisiwajzduoju po jo dajnu kosmarus sapnuoju…

maziau popso klausyk ir neskaudes tos galvosBaisu
beje,tu dajnu zodziu paklausyk viena kart…ir i melodija isiklausyk

grauzk asfalta—>cia tik tavo beda kad tau no jo bloga,daugumai cia jo muzika patinka…gal rimtai geriau isiklausyk!
na nebent tau 10 metuku ir tu vis dar komsarus sapnuoji ir paziurejus animacini filmuka Laimingas
ratuota_sraigyte—>>>>>geras tusas buvo,ka jau be pridursi Girtas

MM geras bicas… :} Ale jis man labai patynka :}

Teip, vieni jo nekencia, kiti dievina… ir nereikia prievrta pirst viens kitiem savos nuomones… :} bet pasiteiraut galima… :]

MAINSTREAM.

ir viskas tuo pasakyta Kanda

ka as tau galiu pasakyt del to uzsipuolimo del amziaus.
man kaip ir 21’ni ne uz kalnu, bet MM klausyt pradejau gal pres kokius nepilnus trejus metus. is princip tai tu cia daug tiesos pripostringavai, tokiu pasiklydusiu sielu ir man ne viena desimti kartu teko sutikt.

anyway, muzika- skonio (o pasiklydusioms sieloms socialines aplinkos) dalykas, bet kazkaip juokiasi puodas kad katilas juodas.
is foto neapsakytum kad kokia trisdesimtmete senute esi, o is e-mailo sprest galima tai irgi i pragmatiskas ir racionali asmebybe butum

NeNeNeNeNeNeNeNeNeNe
ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

:E :E :E
:E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E
:expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:
:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:
:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:
:A :A :A :A :A :A :A :A :A :A :A :A :A :A :A
PavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęs
PavargęsPavargęsPavargęs
IgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju
Baisu

BaisuBaisuBaisuBaisuBaisuBaisuBaisu

:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F
BlogaiBlogaiBlogai(n
)
BlogaiBlogaiBlogaiBlogaiBlogai

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning:

turbut man pavyko isreiksti savo nuomone?;]

cia kiekvienas labai skirtingas…ir tai gerai,nes niekda pasaulyje nebus taip kada visi zmones turetu toki pati muzikini,menini,aprangos beimkitu detaliu skoni…
reiskit savo nuomone!!!Laimingas

MARILYN MANSON feeeVeeeVeeeVeee

marilyn manson —> jeeeeeegggaaaaaaaaa!!!Taip
Girtas