Marilyn Manson

Marilyn Manson

dede Mansonas vertas tik geru atsiliepimu Gerai Jo muzika man labai patinka, o jo klipai Velniūkštis geris Mirkt

Hmm.Kad ir visiškai nukomerciškėjęs,tačiau seksovas tas Mansonas Cha cha Yra neblogų dainų.

apsesti jau kas buvo, nepesi nieko Blogai

Na kas buvo pasidalinkit ispudziais

jo balsas atspindi poziuri i tamsa…BUUUBaisu
tamsa neprilyxta jo dajnoms BUUUBaisu

dajnos - raktas i duris,nuo laisves,kuria kiekvienas taip trokstame sugaut…

ar esi pasileides visu garsu jo muzoniuka ir rekes is visos gerkles?? ne?? uzjauciu…tu nesupranti ka reiskia mansono kuryba.ta reikia pajusti…ta reikia patirti…
reikia ismokt jo klausyt…reikia suprast ir neissigast pirmu dajnu akordu…

ir mansonas nera BUUUBaisu

(ir tas buuu ne prie koCha cha)

VeeeVeeeVeeeVeee

Ka as daugiau galiu apsakyt?

gal cesnako uzvalgei jei pykina?Cha cha
beje MM jeee

Mergaite,galima butu pasmalsauti kiek tau metuku? Speju,kad ne daugiau kaip 15. As teisi?
Be jokios abejones,nieko blogo tavo dievinamajame asmenyje nematau,nes ir pati pries ketverius metus svaigau nuo begalinio Mr. Manson tobulumo,o ypac del jau grupe palikusio gitaristo Twiggy Ramirez. Tiesiog neprapulk mansoniskose dziunglese,nes jis velniu priedes senis zinok.Jaunuciu nuolat kazkam priestaraujanciu mergaiciu stabas. Tik nepradek man cia tvirtinti,koks jis gilus ir protingas bei geras & dieviskas. Pati tai isgyvenau tukstancius kartu kartu su jo himnais atstumtiesiems "Man that you fear" ar "Long hard road out of hell".
Jokiu budu neskubek manes teisti uz toki poziuri. Uz poros meteliu noreciau su tavim tuo paciu klausimu padiskutuot. Dedu galva,kad tik ironiskai nusijuoktum.
Vienaip ar kitaip,Mansonas buvo,yra ir bus groteskisko grozio simbolis klube IkI 18 .

BOOOoooooo… Baisu

labai geros mintys,siaip tu teisi nieko juk nera amzino…sensta visiŠypsenanesmerkiu,juk kiekvienas yra individualus ir turintis savo nuomone!jis nera man dievukas,siaip labai patinkantis atlikejas ir tiek.gal taip gali atrodyti kad as ji dievinu,bet…tai saunu,kad taip atvirai ir tiesiai reiski savo mintis ir nuomone!aciuŠypsena

Cha cha

MM, kaip zmogus yra nekoks. Ir visos jo dainos yra meslas, iskyrus 4 dainas…

neklausiau ir neklausysiu

BLACK_KELLY>>>turiu tau du klausimus:
1.kiek tau?
2.ar ten tawo tikroji nuotrauka?

pritariu Taip

As Mansono paklausau, bet neinu del jo is proto tiek, kad kurciau n²-aja tema apie jo didenybe Taip

na man kai kurios jo dainos Gerai Nekaltas

aikit jus su tuo marlium…Blogai

…niekad pries ji nieko blogo neturejau… neturiu ir dabar…

klausau.patinka.bet nedievinu.negrazhus shiaip jau jis…