Marilyn Manson

LOXAS jis…LOXAS!!

nu patinka jo muzika ir dar kaipGerai

Gerai

Myliu Angelas

o man patinka MM Cha cha
po vasaros stovyklos pripratau… kai kiekviena nakty bachuriukai klauses… tai ir zodzius ismokau LaimingasLaimingasLaimingas Dabar ir pati mielu noru klausaus jio balselio TaipJuokiasi

geras… kokia priestaringa nuomone apie si vyruka Juokiasi
nu bet kiekvienas turi savo nuomone!
o pva man nepatinka visokios Mango,Geltonos ir panasus SH VeeeVeeeVeee Nu bet visokiu yra,visokiu reikia ! Cha cha

Pritariat???LiežuvisTaipTaipTaip

Labas

tiesiai i desimtuka Šypsena Mansonas Dievas
visi tai suprastumet,tik nenorit ysiklausyt…

MyliuMyliu MM!kai boona liabaj negeraNežinau ir paklawsaw Mansono,kazkaip ish kart geriaw pasidaro…Šypsenao leti gabalai tai tikraj labaj liuxTaip Gerai

TaipTaipTaippritariu zirzukei visu 100%TaipTaipTaip

perskaiciau jusuvisus komentarus ir padariau keleta isvadu…
nesuprantu tokio dalyko kaip klausyti viena atlikeja ir nematyti placiau… reikia ieskoti atikmenu plesti akiati issiugdyti savo muzikini skoni… kuo daugiau ir ivairesnes muzikos klausysite tuo jusu muzikinis isprusimas dides. O ignoravimas vieno ar kito atlikejo hm… nesamone… galbut jums jis nepatinka taciau kol jis tures savo auditorija jis bus gerbiamas vokalistas… Šypsena as asmeniskai nenoriu nieko moralizuoti tiesiog issakiau savo nuomone.

pas mane fonotekoje yra ne viena jo daina… taipogi ir kruva kitu tikrai vertu pripazinimo rocko grupiu.

ar jus,mansono fanai, esat klause normaliai, domejesi kitomis ne tokiomis zinomomis grupemis? ar bent kada bandet pasidomet death, black metal subkultura, ideologijomis, tekstais? salia ju mansonas kaip isdykelis atrodo.

zmogeliukai daznai domisi tik populeriu masyvu kuriuo uzgrustos visos muziks parduotuves… taciau pritariu tavo nuomonei jog tuo niekas neapsiriboja… tiesiog tai yra pradinis zingsnelis i auksta ir sunkiai iveikiama piramide… yra daug grupiu kurios nesiekia pasipelnyti, o groja savo malonumui…

MARILYN MANSON - COOL! Laimingas

MM rules Šypsena

[quote]jo balsas atspindi poziuri i tamsa…BUUU
[/quote]

Jo balsas atspindi didziaja dali jo auditorijos - 14ines - 16ines mergeles… bei neapsisprendusius del lyties to paties amziaus berniukus…

[quote]tamsa neprilyxta jo dajnoms BUUU
[/quote]

Uhu. Nuo tamsos galvos neskauda… Nežinau

[quote]dajnos - raktas i duris
[/quote]

Tiksliau - i minetojo amziaus jaunikaiciu tevu pinigine… Gerai

OK, pradzioj buvo idomu pasiklausyti - kaip kazko naujo, neiprasto - iki tol didzioji agresijos ar niurumo ateidavo per elektrines gitaras ir pan., o cia - tiek pat inirsio, tiek pat pesimizo, tik su kazkokiais sintezatoriais ir kita elektronika…

Bet visi albumai, pradedant "Mechanical Animals" - totalios komercines organines trasos, liaudyje dar vadinamos meslu. Pavargęs

Nesuprantu tu, kurie MM sugeba priskirt prie sunkiosios muzikos. Alternatyvioji - gal (neapsisprendziu, kas geriau - tustint teveliu kisenes perkant Britney Spears ar perkant Marilyn Mansons irasus?]. O atsiranda ir tokiu intelekto varikliu, kurie ji ir prie gotikos priskiria Šypsena

P.S. Ir vokala sjo lievas. Kazkox "gnydiskas" Liežuvis

na jei zmogeliukams patinka tegul klauso… nebutu klausytoju nebutu ir mensono Šypsena

na ir uzvire aistros…Šypsena
siaip tai kas galvoja kad imanona klausytis vieno atlikejo dienu dienas,valandu valandas,minuciu minutes…zodziu labai klysta!as pvz.klausau ivairiu atlikeju…na tik ne popso ir ne techno!!!siaip yra dar daug daug geru grupiu kuriu vardus labai retai kas girdi arba isvis kur nors pamini!bet tokiu yra ir bus…na siaip man m.m patinka ir kaip asmenybe ir jo dainos man mielos Girtas…siaip nzn ar butu imanoma aprasyti visas klausomas grupes?Baisu Ko gero- NE…tiesiog sugalvoji ir parasai apie viena is patinkanciu ir tiek…

DAUG ZMONIU-DAUG NUOMONIU!!!Laimingas

[quote]Man azmeniskaj yra keletaz dajnoo qerooLaimingas ir patz jiz yra isdomy azmenybeTaip Bet is iswajdoz kartajz tikraj perziztenqiaBaisu

BUU Šikšnosparnis PavargęsBaisuCha chaCha cha

UjŠikšnosparnisMano mejlaMyliuGrazhios ir bawgios dajnushkos…Ypac =Sweet dreams=MyliuApkabinimas