Marilyn Manson

man patinka jo muzika,bet as jo taip pat nedievinu,kaip jum visiem atrodo!!!na siaip ten ne mano foto,o metuose-esmes nera!ar man 17 ar 25,tai cia dar nieko nereiskia…

o man tai jis patinka,toks nerealus tipas Juokiasi.klausau jo jau 6 metus ir kazkaip dar neatsibosta…

metu paklausiau tik is smalsumo,blogu ketinimu neturiu

Mirkt

aciup…Labas

MM pujkus tipas ir vsio,ka bepridursiCha cha ir siaip jo muzika uzkabina…kad ir sivakar is visos dusios su BLACK_KELLY dainavom jo dainas prie zvakiu sviesos…taigi nuostabi muzika…

Mano manymu geresne grupe yra HIMTaipTaipTaip

pirma Him`ai po to MMLiežuvis~ myliu myliu Cha cha abudu Liežuvis~

na jei jau pasireisket del grupiu,as turiu pasakeet,kad uzh depeche MODE geresniu nera,bet ne apie kitas grupes kalbamMirkt

Tu sakai MM toks anoks…paaiskink,nekalbek sausai…ar pritrukai teisingu teiginiu?Nekaltas
"MM pujkus tipas ir vsio,ka bepridursi" - kodel jis toks "puikus"? paaiskink visiem !

Siaip M.M. senos dainos yra cool…Jis paprastas menininkas. Kaip pats koshe pro sawo metalinius dantis : " Esu ideja,kuri nuolat transformuojasi" Sis " baisuokliukas " daro sou su sawo baysybemis kaip musiskis Cicinas su savo zydrom akim, auksiniu idegiu ir "gotisku paltuku" Cha cha…na,bet ka cia bepadarysi,telieka visiems buti tolerantiskiems,juk siame pasauly svarbiausia- bapkes…ar ne ?Laimingas

na jus sakykit ka norit gerbiamieji, bet man mm wisaj patinka… net nzn kodel taip idomiai, bet jo muzika pakankamai raminanti netgi… ypac letesni gabalai kaip coma black arba count to six and die… Nekaltas

kodel jis pujkus?del to kad jis paprastas zmogelis ir nevaidina kazkokio… jo koncai visi ir renginiai tera sou,kur jis savo elgesiu bando parodyti savo muzika,kad zmones dar labiau i ja isijaustu. bet kai jis nekoncertuoja,paemus - kai ir is jo interva ima tai paziurekit kaip jis elgias - pas jo santurumas ir intelekto lygis tikrai nera zemas.jis kaip asmenybe yra pujkus zmogus ir net nzn ko cia reikia nesuprast…

MM…Girtas

buuu buuu buuuuuuuuuu!!! Cha cha

na tai aciu tiem kas mane nors kiek arba labai palaiko,malonuŠypsenaas nesistengiu pakeisti tu nuomone kuriem mansonas nepatinka-koks man skirtumas ka norit ta klausykitJuokiasibet jei gali kazkas pasidaryti tema kaip :atb ar depesh mode,tai as ir galiu apie mansonaTaip
ratuota_sraige—>utiutiu mergyteŠypsenaisduodi musu slaptus pasidainavimusCha cha
esu jo megeja ir gan savotiska fane,bet is proto dar nesikraustau,nors jo dainos yra jega ir tikrai malonios mano ausims…
Laimingas

taip sesutia,ir nereikia keist nuomoniu…kaip kamLaimingas vieniem cvicino muzika prie sirdies,kitiems MM Girtas

buuuJuokiasi

man irgi patinka mm!Šypsena

MM jega!!! Gerai

man patinka MM TaipGerai

joaa…depeche mode forume net ruksta dumai kaip verda diskusijos,meetu aptarimai,keliones i Lenkija klausimai ir pan…o cia kazkaip kaip numire visi

Nekaltas