Mano neistikimybe vedusiam vyrui

blin ot arba as kazkokios lagikos nepagaunu, arba as senamadis. bet jei TU ISIKLIOPINAI, kaip rasai i viena, kokio velnio su kitu permiegojai? ar tu esi iki siol HARMONU VERGE? prie ko patraukia su tuo ir miegu. toks tavo visas gyvenimas ir bus kol nesusimastysi, ka ne taip darai sekmes

zinai kai pradedi susitikinet su vedusiu , turi iskart numatyt visus minusus ir pliusus Mirktaisku tu minusu yra daug daugiau nei pliusu Taiptaip jis kiekviena diena grista pas savo zmona, vaikus itt, gal jis su ja nemiega ,gal… Juokiasi manau tu tikrai neturi sedet ir laukt kol jis istruks is namu ir tau paskambins Apakęs gyvenimas bega …o tu sedesi ir lauksi??? negerai!!! gal geriau tegul jis laukia kol tu paskambinsi??? Flirtas

toks buvo darbas. Liūdnas Ai, kas nenori, tam nelemta suprasti, tik linkiu, kad ir jums niekada taip neatsitiktu. Kai meile pabeldzia i duris, ji neziuri, ar ten vedes ar ne, ar grazus ar ne, ar jaunas ar senas, ar biednas ar turtingas… Tiesiog pamatai ir zinai, kad ten tai ko ieskai visa gyvenima ir nors akimirkai nori ten buti. Tada nesvarbu niekas. Yra nevedusiu vyru, bet kas is to jei jie ne tai ko tu nori? Vienu zodziu, reik pamirsti ir prisiminti tik tada, kai anukeliu turesiu ir pasakosiu jiems kad ir as jauna buvau ir kad nors karta mylejau taip kaip to norejau ŠypsenaO cia visi vede ar yra ir nevedusiu? Girtas

Yra ir nevedusiu TaipKalta cia ne dalia daluze, o gyvenimas. O gal greiciau sutapimas ir tavo morales ribos, leidusios ragaut svetimo vaisiaus. Galiu pareikst zmogiska uzuojaut tavo jausmams Gėlė, bet, griaunant kitos seimos santykius, tiketis laimes sunku. Be to, tau patiko tik myletis, o tai nereiskia, kad budami kartu jaustumetes laimingi. Nekaltas

O mano nuomone, ner ko VEDUSIEMS su kuo nors be zhmonos prasidet. O va tas, kas niekam neisipareigojes, gali prasidet su kuo tik nori. Galu gale, visa tai yra egzistuojantys dalykai ir juos aptarineti bei jais guostis, mano nuomone, yra tiek pat normalu,kaip ir visais kitais.

Gerai Juokiasi

as tai, Briuselyte, pasakytau stai kaip…viskas lyg ivyksta savaime, taip kaip turi ivykti, bet as, visgi, manau, kad mes galime kontroliuoti save, ir net turime Mirkt is tiesu, meile neklausia, bet gal tu jos paklausk, kam ji tau tokia reikalinga ir ko ji cia atsliukino Cha cha Mirkt ir is kur tu zinai, kad tai ta tikroji, issvajotoji meile? jei tau patinka tokia busena, tai buk joje, jei ne-daryk isvadas ir islauk, kol laikas sustatys viska i savo vietas…o paklausius kitu istoriju ir sedeti ir laukti kol jis paliks seima-kvaila ir…nemoralizuosiu Cha cha Cha cha Cha cha bet as, visgi, esu 100% tikra, kad kiek skausmo suteiki kitam, tiek, o gal ir dvigubai teks iskesti tau, o gal tavo vaikams, o gal net anukams…o kai del tavo klaidu kencia tavo artimieji skauda kur kas labiau Mirkt viskas atrodo labai juokinga, kol nepatiri to ant savo kailio Mirkt pamirsk tu vedusius ir neklausyk naiviom mergaitem skirtu pasaku apie nemeile zmonai…jei jau zmogui seimoj tikrai blogai-jis iseina, bent jau manau, kad taip turetu pasielgti garbingas zmogus…

Kaip gali but kaltas gyvenimas ??? Yra rusiska daina gera:“musu gyvenimas-solo o ji sudainuot be klaidu sunku…” Mirkt

Nu tai jeigu jau tokia meile-seile, tai kokio bieso ant kito by…io lipai? Kazhkaip nesuprantamos man tokios meiles, nu niekaip.

Pzdc Pavargęs O jus žinote kokios spalvos mano apatiniai Flirtas? Galiu pasakyti Laimingas

nes tik nulipusi suprato ko neteko arba tik tada ivertino vedusio ismonia ir supratinguma. kaip sakoma mylekit zenotus, anie myli savo zmonas myles ir jus Šypsena uz zenotus Alus Alus Alus Alus Alus

nepersokes griovi nesakyk op … Mirkt

su vedusiais nereik prasidet, yra gi ir laisvu Mirkt

ko gincijates? juk is tikruju, abu vienodai galvojate Taip

Palaikau Radvile* man pvz. gaila tos kuri tikisi suviliojusi vedusi vyra kazko Juokiasi na nebent ji yra isskirtinio grozio ir gerumo, o buvusi tikra ragana, taciau pries tai kaip tiketis is vedusio vyro kazko tai paklausk ar jis turi kazkokiu planu, ka jis mano apie santykiu, ir paklausk pati saves kur garantija, jog jis su tavimi nepasielg taip pat, juk gali atsirasti dar geresne ir grazesne… Nekaltas

Niu, parodyk nors viena toki? Girtas

Tau butinai Girtas girto reikia ?

Sutinku, kad guostis yra normalu, taciau pries pradedant romana su vedusiu reikia numatyt perspektyva, kad ji gali liudnai baigtis. O be to niekuo neisipareigojes juk nenueis i sona su vedusiu be jo paties Mirkt

Jei kas mesk akmeni i mano darza… Mirkt

Tu parodyk ka gali, o as parodysiu, ka moku Nekaltas