Mano neistikimybe vedusiam vyrui

Cia kiek supratau is postu kaltas tas kuris padare…

Va kaip shauniai yra dabar pas mus ant svieto…gailekim meiluzes!! o jei po tawo tema kabo kitos moters tema “mano vyras neishtikimas” tai kurios tuomet gailet? Nekaltas

Ieškok ir rasi tą savo antrą obuolio puselę…O jei nerasi- nesitenkint nuograužomis. Mane tenkina tik tai kas mane tenkina. Jei tau taip gerai buvo- blogiau nebus- imk ir pati jam paskambink. Pasakyk kad pajuokavai dėl ano kito Vyras. Jis apgaudinėja ir tu apgaudinėk.

Nezinau, jeigu jau permiegi su visais, su kuriais isvaziuoji… Jeigu permiegojai su tuo kitu, vadinasi apie ta pirma tuomet negalvojai, tai ko dabar suki plaucius Taip Jei jau su tuo is antro karto i lova atsigulei, tai nepergyvenk, dar rasi tokiu Šypsena Pasauly juk daug vedusiu vyru Šypsena Tik mano neliesk Ne Ne Pavargęs

True

Ishties juokinga, kai vedes vyras tikisi, kad jo meiluzhe tures tik ji viena JuokiasiDar juokingiau, kai jis del to pyksta Taip

tu tik nesupyk, bet man atrodo, kad tau su galva kažkas negerai Pavargęs nors bendriau gali pykti.

As tai su vedusiu ir turinciu vaiku tampiausi 1,5 metu, kol jis paliko seima, mes jau 4m kartu ir laimingi begalo! Reiskias jis taves nemyli. . . Nekaltas

Largo, dėl tokių seselių net prezidentas Almutę paliktų Cha cha Girtas

Smileja Apkabinimas Girtas

Kule, taip bendrauja, as ir mes su vaiku jo visad atostogaut vaziuojam, vezames pramogaut

Vaikui jau 6, jis jau sugeba atsirinkti su kuo jis nori bendraut, kas jam patinka, matai jis ir patevi ir pamote turi, visi lepina. . . O vaikas isnaudotojas auga kaip reikiant Cha cha

Tas merginu naivumas…jei jau vedes vyras karta permiegojo su ja,tai jau isivaizduoja,kad jis mes seima del kazkokio romaniukscio

jop, keista butu, jei is meiluzes reikalautu kazko, ysizeistu, supyktu Cha cha …pats juk niekuo neysipareigoja - nemiegoti su savo sutuoktine …taip kad… Beje, zmona turi tik teise y bendra turta Nekaltas, o intymus santykiai chia jau neprievole Ne…is pareigos pas…**** tai jau atsiprasau Veee Meiluzei gal ir geriau siuo atzvilgiu Girtas Hm… visi su “svieziena” gali Flirtas, o su “sena gelda” - vad chia tikrai jau Gerai vadinasi tikrai myli TaipO tau, linkiu greichiau uzsigydyti Sudužusi širdis zaizdas, ir kita karta taip lengvai neysimylek Cha cha Buk gudri, tegul del taves Širdis kenchia ir Žliumbia

nu nesupratau problemos, tai kam reikejo tam vedusiam vyrui pasakoti su kuo tu dar miegi Nekaltas , koks jo reikalas, o siaip gal jis visai ne del to pradingo, gal dar atsiras Nekaltasgal nenori paprasciaisiai issipareigoti, kazkaip kvaila butu, jei jis tiketusi is taves istikimybes, bet jei pati pasakoji savo nuotykius, tai man irgi kazkaip kvaila, norejai jam pavyda sukelti, pasirodyti, kad esi nepriklasoma, susirasti kita, bet tas kitas ne toks saunus pasirode Baisu nesupratau motyvu Nekaltas

Nepirmakart randu grazius ir teisingus Radvilės žodzius.Tačiau,nevisos taisykles gelezines…Va ir pavyzdziu buvo.Sugebesi ir pati išsikapstysi.Laiko tik reikia.Ir drasos.

Gerai pasakyta Gerai

Kiekvienas turim teise bliaut del to, kas butent mums yra skaudu ar pan.

Negaliu suprast tokių miegojimų su vienu, antru, trečiu ir t.t. ir dar su vedusiu Apakęs įdomu, ar susimąstei, kaip turėtų jaustis vargšė žmona… Piktas

Matai, mano nuomone, nera ko is viso su vedusiais(-iomis) prasidet.