Mano neistikimybe vedusiam vyrui

Mano neistikimybe vedusiam vyrui

Manau, istoriju tokiu kaip mano milijonas, jei ne daugiau cionais? Susipazinom gruodi… Ir taip nutiko, kad isikliopinau is pirmo zvilgsnio… Bet maniau, kad praeis. Zinojau, kad vedes. Susitikom antra karta, seksas buvo nepakartojamas… Tokio gyvenime dar nebuvo buve… pagalvojau, kad cia gi kaip visada as su savo durnom svajonem, kad tai mane toks vyras pimiltu… Šypsena Pasirodo turbut pamilo… Taciau as linkus savo gera gyvenima pati sau apsunkinti. Isvaziavau ir permiegojau su kitu ir pasakiau anajam… Jis nusivyle manimi. O kaip gi as? Jis tai kiekviena miela diena grizta pas zmona, kurios gal ir nemyli, bet kiekviena miela nakti jis grizta i jos namus, kiekviena diena jis mato ja… O as kvaile laukiu kol jis man paskambins, nors daugiau musiet neskambins. nemanau, kad atleis. ŠypsenaTai tokia vat ta dalia daluze.

Tu gal geriau pasitikrink pas gydytojus… Vienas miega su savo žmona, o ta žmona gal miega su kitu… o tu permiegojai dar su kitu, o tas kitas gal dar miega su kita… Pavargęs na bet nejaugi šiam pasauly nėra laisvų vyrų… Nežinau

o jeij ir gydytojas toks pats Apakęs

tada ji jau pasileidėlė Taip

Mmm ir kokia cia nesitikimybe? jei jis su zmona taip pat miega Šypsena manyciau neverta del to sukti galvos. O kaip kas sake,kad ar nera laisvu vyru, na supraskit ,kad kas ne tavo tas saldu Mirkt

Bliamba, ka tai reiskia - nusivyle tavim? jis ka tikejosi savo aukuro vaidilute rasti? Jis pas zmona, o tu sventa ugni saugai? po antro karto Šypsena

Moteris mano gygytojas. Beja, yra siais laikais apsisaugojimo priemones, kuriomis ir naudojuos. Vienu zodziu, situacija ne kokia. Sakau, reikia nustot bliauti. Liūdnas

ne po antro, nesakiau, kad du kartai tik buvo. Girtas Tik sakiau, kad antras kartas buvo pasakiskas. Tai nereikia suprasti kitaip. Einu toliau bliauti. Liūdnas

yra cia ko bliaut… vedes paliko…

Jei sužinotumėme, kad mūsų draugės ar pažįstamos vyras turi meilužę, tai labai užjaustumėme tą draugę, tą pažįstamą… Vargšelė, nepasisekė. Tačiau kaip ten bebūtų, visgi labiau verta užuojautos ne ta, kurią vyras apgaudinėja, o ta, kuri suviliojo ar pati buvo suviliota (sutikim, kad visgi abipusis veiksmas). Kodėl? Todėl, kad jaunoji varžovė (tarkim ji jaunesnė už vyriškio žmoną) neturi jokių teisių. Jai belieka prie visko prisiderinti. Jos planai apie ateitį, jos pačios pastangos - antraeiliai dalykai. Ji negali tikėtis, kad kada nors bus atsižvelgta į jos jausmus. Net jeigu vyriškis paliks žmoną ir išeis gyventi pas meilužę, ji juk neturės garantijų, kad jis jai bus ištikimas. Beje, ar vyrai myli kvailas? Pasakymas, kad vyrai myli kvailas moteris, - klaidingas. Jie tiesiog šaunesni nei mes galvojame Laimingas

o tai kad moteris, tai jau problema? Cha cha Girtas

na ko tu bliauni, bus tų vyrų… bet jei su kitu sugebėjai permiegot, tai ne taip jau tas vedęs ir reikalingas Liežuvis

Na, ir kas cia tokio? Mano drauge taip pat pasielge, tik nei vienas Vyras, nei kitas - nieko nezino. Su tuo antruoju reikaliukai jau seniai baigti, o su vedusiu vis dar sekmingai susitikineja (nes jis nezino, kad ji su kitu miegojo ir aplamai, kad kazkas kitas buvo) ir gaista savo laika, eikvoja jaunyste santykiams be ateities! NežinauMan regis, bullshit, kad jie myli jus, o ne savo zmonas! Jie tik naudojasi jusu naivumu ir beprotisku svelnumo ir demesio ilgesiu (juk taip gera, kai kas nors meiliai suokia i ausi, kokia tu nuostabi ir pan, o jie tai sugeba!). Pabandyk kasdien 10metu valgyti savo megstamiausius ledus, na taip, pirmus metus laizysies pirstus, o 10-tus metus??? manai, jie vis dar bus tavo megstamiausi? nemanau… tada parduotuvej pradesi zvalgytis i kitas ledu rusis: per tuos 10metu, kol tu valgei tuos pacius ledus, atsirado nauju rusiu grazesnem pakuotem ir tada tau kils isgannga mintis: kodel neparagauvus ko nors naujo??? paragausi vienu, kitu, bet galu gale suprasi, kad vis del to pirmieji, tuos kuriuos valgei 10metu ir yra tavo megstamiausi Niam niam taip ir vyrai, susiranda meiluze, pazaidzia ir vis tiek grizta i seima, pas zmona ir vaikucius, o tu lieki prie suskilusios geldos, apverkdama savo meile ir suduzusias viltis (“o mes juk galejom buti tokie laimingi!” Mirkt. Tad geriau pasiieskok nevedusio vaikinuko ir tokio, kad nereiketu miegoti su kitais Flirtas

gyvenk ir zhvenk !

Nors man butu nemalonu, jei meiluze permiegotu su kitu, bet jos del to nepalikciau. Svarbiausia kad myletu tiktai mane. Taip

o tu aisku myletum tik ja, ane? Kanda

Labai pritariu gera_mergyte’ei

nu cia tai visiskas nonsensas. lyg jas kas nors vercia, peili i sona iremus, kad su tais vedusiais susitikinetu, miegotu ir tt. juk pacios zino i koki s… lenda. tai nera ko po to ir skustis ir dejuoti kaip pasiklosi, taip ir miegosi Šypsena (o siuo atveju, ne toj lovoj pasiklota Cha cha )

Kam tau verkti, jokios naudos is tu santykiu niekada nebus. Isnaudojimas ir tiek. Atsipeikek. Yra tu Vyras

**

**