Mano neistikimybe vedusiam vyrui

Girtas

Supažindinkite, prašom Flirtas Drovus Liežuvis

kokia cia neistikimybe…ir isvis - kam tas zenotas vyras Nepasivolioja lovoj su tavim, poto pas zmona i lova sliauzia Veee Veee Veee

Visgi lieka neaiškūs keli dalykai: Briuselyte Gėlė, jei taip mylėjai tą vedusį, ir toks cool buvo sex’as - tai kuriems galams reikėjo gultis su kitu? Galbūt ko nors nesuprantu, bet mylėdama ir mylėdamasi su vienu žmogum, neįsivaizduoju net mintyse nuėjimo kairėn su kitu. Ir dar: jau visai nesuvokiu - kam reikėjo apie tą žygį nalievo pasakoti jam? Suprasčiau tik kaip kerštą. … ar norėjai pavydą sukelti? Abiem atvejais ruoščiausi blogiausiam atvejui. Ir tada jau tikrai neraudočiau…

Briuselyte rašė: toks buvo darbas. Liūdnas tai dirbi prostitute??? o del to tavo meiluzis normaliai Nekaltas

na nemanau,kad jis butu ragana vedes Nekaltas ner tos zmonos tokios blogos Nekaltasjuk vyrauja tokia nuomone,kad istekejusiai moteriai po vestuviu tarsi kazkas per sarus trinkteli ir ta nuraganeja Nekaltasnu nesamone! ir sutinku del elgesio veliau-tarkim,issiskirs,ves tave, o po keleto metu tu ragana pasidarysi ir iseis i lankas vel Nekaltas ar tada pateisinsi Drovus

Daug ka galiu. Gerai ar blogai tai nezinau. Nekaltas

Laimingas Niu, cia tai jau sakyciau biskeli uzsudytai pasakyta. Juokiasi Ne, mano darbos kitoj srity. Mirkt

Veee

Visi geri vyrai …vede. Jei , taip gerai buvo, tai kodel reikejo pulti i kito vyro glebi ? ar tik eilinis partneriu pasikeitimas buvo svarbu, isbandymas ,kaip su kitu…geriau ar blogiau ? Ne

nieko ryt susirasi sesta-niolikta ir viskas bus ok,juk gyvenimo budas tokis matomai Nekaltas

Geriausiai skamba pats pavadinimas - “Mano neistikimybe vedusiam vyrui” - no comments

ji? o gydytojas shwentuolis ? Apakęs

kai nores pac i kaire nueis Cha cha

ka reiskia suviliojusi? na ne visi vyrai versiukai. o abipuse meile jau negali egzistuot? ar jei jau vedes,tai lyg grandine amzinai prirakintas?

  1. kodel visi is karto puola tas, kurios lygtai suvilioja vedusius vyrus? normalus mylintys vyras i kaire neziuri ir meiluzes neturi. mano nuomone, jei jau turi meiluze, matyt seimoj kazkas visdelto negerai 2. gal jis zmonos ir nemyli, jei taip sako. kodel jus netikit? o ka jus manot, kad myli, jei meiluze turi? aisku kad nemyli, jei myletu, tai nereiketu i kaire eiti. o del sviezienos, kas nori sviezienos, tas ir iesko tik sexo, ir nepradeda jokiu romanu. 3. ka gali zinot, gal kada nors jis zmona ir paliks. galu gale yra vaiku, bendro turto, taipogi daug kartu praleistu metu. jam irgi reikia garantijos, kad jis palikes puse ar daugiau turto, pasirases alimentams ir palike zmona, kuri bent jau kartais duodavo, negaus naujos, kuri prasitemps su jio tik puse metu ir nepaliks su niekuo ant ledo? siuo atveju, vyras praranda daugiau. 4. nereikejo jam niekuo sakyti, jei jis tau tik miegojimui reikalingas, tei miegautis tuo reikejo ir tyleti, kad dar nalievo vaikstai. jei jis tau kaip antra puse reikalingas, tai reikia jam duoti ta jausma, kad jis tau reikalingas, kad tu savo ateiti su juo planuoti nori, duoti jausma, kad tu geresne, negu ta kita. sunku su tuo taikytis, jei zinai kad jis su zmona miega, bet ar tau taip nekarto nebuvo, kad jausmu jau nebera, o tu su kazkuom dar miegi? man tai buvo, jausmai praejo, o issiskirti dar nespejome. as manau reikia normaliai su zmogum pasikalbeti, kas kokiu planu turi ateities atzvilgiu. tu neturi ko prarasti, bet jis turi. gal jis tau pasiulys seksa, dziaukis, jei jau taip gerai buvo. gal pazades issiskirti, jei tavo meile tokia stipri, jau metu begyje pamatysi ar jis eina link to ar ne. lengva pasakyti, pamirsk, kam tau vedes. bet geriausia pabandyti gauti tai, ko nori, ir jei nepavyks zinoti, kad tu pabandei ir taskas…

celeste , labai sauniai atsakei.pritariu tau Gerai

O tai ka gali? O patikrinti sugebejimus visada galima… Nekaltas

Ir tokiu debiliu pilnas svietas. Pradziai susideda su vedusiu, paskui rauda. Pacios vilioja vedusius, paskui - visi vyrai kiaules. Durne ir tiek. Plius palaikanciu vistu pulkas.

Juokiasi planner, niekas nieko čia už nieko nelaiko… man ty juokinga … jau tie vyrai tai tokie vargšiukai- ir žmonos raganos, ir kitos Moteris suvilioja… tokie tiesiog… Angelas