Kokius auskarus daugiau megstate? (klausimas daugiau merginoms)

Neturiu as auskariuku Žliumbia

hmz…Mirkt
megstu didelius auskarus…masyvius liapai ir issiskiriancius is tukstanciu…Niam niam
vat dabar tampau tokius burbulus pakabintus ant vielyciu…sakyciau-vienetiniai…vilniuj tokius regejau tik vienus…Girtas

kriteriju auskarams neturiu Žvaigždė Jei patinka tai ir nesioju nesvarbu ar kas nors pries ar uz Flirtas

aj niu cia kaip kam as is tiesu tj wisokius nesioju, nes po kiek lajko atsibosta wien dideli ir kitokieTaip

emm man teij nezinau turiu tokius labaij dydelius kaip eziukus..Geraipatynka labai bet uzknisa kai visi prieina ir klausia ar sunkus?Baisusakau neLiežuvisar tikraij?uzpisa tada issisegu ir parodau kad nesunkusGirtas

man tai juokingi tokie dydeli ir apvalus Pavargęs bloga nuo juPavargęs

man irgiTaipNekaltas

[quote](cia tik mano nuomone)
[/quote]

ŽvaigždėŽvaigždė

oj dideliu tai nemegstu,gan pabode kaip kaledine eglute atrodai…fe…o seip mazensiu labiau megstu…Gerai

sidabriniai,nedideli.kabantys iki poros cm ilgio ir butinai su kokiu akmenuku ar pan.

megstu dydelius yvairius… ar kokiu formu ar dar kokie… kajp kada… Cha cha

mėgstu mažus, ypač su simboliais.mėgiamiausi yra su ankh, taip pat turiu voriukus, širdutes, dar visokių.taip patnešioju mažas rinkeles su pakabukais delfinukais.nemėgstu didelių auskarų, man jie yra nepatogūs, visokie plastmasiniai lėliškai atrodo, o kabantys-čigoniškai.Nežinaunešioju tik tauriuosius metalus, nes esu alergiška nikeliui.

Man patinka DIDELITaip
Bet tik jau ne tie spalvotiVeee Kaip klounai visos mergos vaiksto…baisu ziuretApakęs Šypsena
O seip…grazu tokie kai buna tarsi monetos…niu per Beyonce klipa kazkuri ji su tokiaisMyliu vat ten tai GeraiGirtas

Man patinka nedideli, originalus. Nereziantys akiu.

~Žvaigždė~ Man labiausiai patinka seijp tokios storos, dideles rinkes GirtasDrovus Dar labaij patinka kabantys kokie nors…kajp buna kelios grandineles kabo GirtasMyliu Bet patynka auskaraij tiktajs sidabrines spalvos!!!Auksiniu ar ten visokiu plastmasiniu spalvotu nenesiojiu Veee …~Žvaigždė~

siandien maciau pana… kuri abiejuose ausyse yra isiverusi auskarus kurie skirti BAMBAI Apakęs
labai idomiai atrode

liezuwyjeCha cha

nu man tai auskarai i bamba labiauisai patinka nes kitur neturiu

Auskaru as nenesioju, bet man graziuasi yra nedideli su spalvotomis akutemis, o ypac melynomis.Taip

Ausyse - rinkes vidutinio dydzio Laimingas Dabar tokias plastmasines nesioju Cha cha

Bamboje - kazka nedidelio bet grazaus Flirtas

Na nezinau turiu pamatyti ir jai tas auskaras atitiks mano asmenybe tai tik tada jis man patiks!