Kokius auskarus daugiau megstate? (klausimas daugiau merginoms)

sidabriniai apwalus widutinio dydzio Šypsena

ash tai megstu paprastus mazycius… tik ne auksinius…
sheip labai RAGUS megstu… pati tik viena turiu…
ir dar tuneliai smagu…

ech. Drovus noo mane pradejko nerweent tie wisokie mergoochej… Nekaltas Pavargęs kur ysh turgoo weesokiuŠypsena Liežuvis Girtas o shejp patynka ilgi ish karoliuko… Girtas Myliu arba mazhoochej ka nors wajzduojantees… Niam niam Flirtas tyk neapatynka su stiklinem akootem weesokiom… Ne Liežuvis Pavargęs Apkabinimas toke fyfachkishki Cha cha Juokiasi

shiajp ausu nesu prasiwerus , bet man labaj grazhus dideli, apwalus plastmasiniaj auskarajŽvaigždė

niu zodziu wisokie patinkaŽvaigždėTaip

Megstu “RYKSTES” arba kazka egzotisko… [buna visokie: britvuwts, vinukaj, pejliai, zirkles ir t.t.] Girtas Flirtas Niam niamŽvaigždė

britwutesNiam niamMyliu

as tik mazus turiu… o kabantys tik kai kurie patinka… pvz. britvutes idomiai atrodo, arba mano drauge anciukus mediniu tokius mazus kabancius turi…tai jie man labai patinka Šypsena bet pati neradau tokiu kabanciu kad noreciau nusipirkt Šypsena

niu man kartais irgi taip buna nori auskaru bet nerandi kokiu noriuTaip

man ti visokie patinka…Cha cha tokie spalvoti faini yra…o seip visokie ipatingi nematytiLiežuvis

man labiausiai nepatinka - auksiniai Pavargęs o wisi kiti - sueina Flirtas Cha cha

ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė~

sidabriniai Niam niamNiam niamNiam niamvidutinio dydzioNiam niamGerai

apvalus,dideli,

klasikiniai kitaip sakantCha cha

nepatinka gigantiski plastmasiniai Cha cha
labiausiai megstu maziukus sidabrinius Šypsena

dideli ,apvalus Mirktnu vienu zodziu Flamenco auskaraiMirkt

tik ne apwalus ir dideli…geriau nekabntys ir iwairiu formu…wat pwz: boruzeles, drambliukai, gitaros ir pan…;]

taip taip…
Taip

mmmm…auskaraj taj chia mano silpneebe TaipTaipTaip
o meeliu taj wisokius didelius (niekad nenesioju mazhiuku)
megstu ilgus ir pan…niu kad mateetusi Cha chaLaimingas~Šypsena~
dar megstu skirtyngus neshiot…wienu zhodzhiu kuo idomiau tuo geriau Liežuvis
Girtas~Flirtas~

isvis jokiu beveik nenesioju…Nekaltas Atsibode bet kokie…LiežuvisLaimingas