Kokius auskarus daugiau megstate? (klausimas daugiau merginoms)

Nius ajsq nesupyk bet tie auskaraj man labiausiaj ir nepatinka, nes yra pernelyg fyfiski Veee o sejp ausys mano uzgyjo… Nemegstu jokiu ****ziuku perdedinet Ne noriu awskaro liezhuvy … bet bl, gal per gimshe ir gausiu…

Apkabinimas Drovus

niu nzn as ne feefa as bangle bet man grazu auskaraj dideliNekaltas

o man tai tokie mazuciai…ŽvaigždėŽvaigždė

man mazi ir auksiniai bet nesioju kartais ir sidabriniusLiežuvis

Labiau megtu mažiukus auskarus…:}}}}} ir galiu neŠioti tik sidabrinius…Drovus Liežuvis

Hmm man neiprastu formu … vidutio ilgio… necigoniski elegantiski

ydomius,neyprastus ir su kuriais ant kiekvieno kampo nevaijkshto…auskaru madu nesivaijkau… NekaltasAngelas

SidabriniusGeraiTaip

darbo metu negaliu nesioti, o pagrinde esu darbe…Mirkt

as ieskaujau kanapes auskaru bet pbwz neradauNe

man patinka arba labai labai maziukai… su akute… arba dideli… dazniausiai nesioju didelius…ir viena maziuka, nes turiu vienoje ausyje dar viena skylute… aisku as juos pagrazinu… siuo metu nesioju didelius auskarus ant kuriu pati parasiau INDO ir CHINE ( mano dievinamos grupes Indochine gerbei) Flirtas

man patinka tokie ilgi ir nutyse…TaipMirkt

svarbu kad ne auksiniaiVeee
seip labai nuo nuotaikos priklauso kokius nesiojuTaip
biski jau atsibodo tie ryskus ir spalvotiNekaltas
kartais norisi tiesiog mazuciu mielu sidabriniu auskariukuNekaltasLaimingas

niu pas mane yra 4 skylutes is eiles,tej lb graziai atrodo sidabriniai bumbuliukaiDrovus didesni ir mazyciai Angelas ir dar turiu tokiu kaip…em… tokie kaip dygliukai! bet ju turiu tik 2 kolkas, dar 2 nusipirxiu ir nesiosiu Angelas

siaip nepernesu auksiniu papuosalu Veee

ir dar lb grazus is IBERO kabantys su karoliukais ir pan., bet man tokie netinka NeNustebęs uztat kai drauge uzsideda tej groziuos Flirtas

Jokių, nes ausų neprasidūriau, ir nedursiu

Sidabrinius, nors kartais nešioju ir auksinius Taip Na, labiau patinka didesni auskarai Nekaltas

man irgi tik sidabriukas Šypsena

vo ash neshioju sidabrinius ‘vinukus’ Laimingas man lie biausiai patinka…patogiausi…GirtasGirtas

man kai atsibosta nesioti tik apwalius tj as nusiperku du wienodus pakabukus ir tada juos nuiimu ir ant auskaru prikabinu ir tada kadaNiam niam pas mania dabar taip kanapes kabaGirtasNiam niam