Kokie panos plaukaj jums atrodo grazhewsi?

nu neilgi bet kad butu blondine, nes blondines pacios graziausiosCha chaLaimingasGerai

Svarus,kvepiantis ir ne trumpi…MyliuGerai

Tokia nuomone kad pana blondine nelabaj… Bet ji labaj grazi kaj plawkaj neriebaluoti TaipTaip… Ir sutwarkyti
MAno nuomone plaukaj (galwos) turi buti neriebaluti gal newisaj issukuoti gali buti pawelti juk dabar taj madinga… o spalwa turi tikti prie jos wejdo…
Turu jums klausima kuo jums uzkliuna tos blondines?

MAno nuomone panos plaukaj grazus tada kajjie neriebaluoti ir warkingi gali buti kiek pawelti jei nesioja palaidus o spalva kad derintusi prie wejdo arba naturali…
AS turi jums klawsima kuo jums uzkliuna tos blondines?

ir kazkur salia einanti plika galva Cha cha

o man yra grazhus mano plaukai Drovus

shawnuole kad tavo plawjkaj taw patinka… kiek pazhystu zhmoniu kuriems, kad ir kokie grazhus bebutu ju plawkaj, jiems nepatinka Šypsena

labai ivairiai,vieniems tinka tik ilgi,kitiems trumpi,bet mana asmenisaki patinka ilgesni plaukai.

Man tai ilgi, tamsus labiausiai prie sirdies Širdis Drovus Laimingas

man graziausi ir ilgi ir trumpi visi grazus!

man tai labewsiai patinka ilgi juodi plaukai…MyliuBučkis
bet sejp visi grazus tik labai trumpi nepatinka…kai baxuras atrodo Ne
priziooret turi plaukus TaipMirkt

Cia matau ne man vieman patinka ilgi ir juodi plaukai Šypsena

O man tai del spalvos tai … Juoda arba Blond… Laimingas Tik nu kai buna Blond… tai ir merga daznai buna Blond Cha cha

siek tiek durnytes patinka ania?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

man gražu vidutinio ilgio- ir banguoti Mirkt
nu tokie kaip mano Flirtas

blondine Liežuvis nors pati esu brunete

arba juodi ir ilgi plaukai!

TOKIE KAIP MANOCha cha

dazniausiai atkreipiu demesi i juodaplaukes arba satenes merginas Taip plauku ilgis priklauso nuo jos veido, bet turbut labiau patinka ilgaplaukes Nekaltas garbanoti ar tiesus plaukai - neturi reiksmes

Tiesus, Wanile, tiesus…Cha cha Juk Tu zinaiJuokiasi Pamatysi rugseji ka su savo plaukais padariauTaip Nors tam ir nepritare daug kas, bet… Ak, nu pamatysiJuokiasi
P.S. Apie istiesinima jau net nekalbu. BlogiauMirkt