Kokie panos plaukaj jums atrodo grazhewsi?

ciki Šypsena

suprantu tave…man irgi tas pats Kanda

…na o man tai patinka,tik ilgi ir tamsusMirkt

Geriausi arba visiskai tiesus arba garbanos. Šypsena Arba kai buna smarkiai ishkarpyti stori plaukai…Myliu

Bet kokios splvos plaukai graziai atrodo,kurie sveikai blizga…

Blond + Garbanos Gerai. NEREALU

Pritariu del zaliu TaipApkabinimas

O man visokie ir trumpi ir ilgi, tik ne iki siknos Veee Spalva tik ne raudona(tik neisizieskite panosNe, tiesiog man Veee) Neriebaluoti, pleiskanoti, issipute.

kiekvienam juk skirtingi tinka… Nekaltas

a man patinka ilgesni nei trumpi Cha cha garbanoti Liežuvis

Trumpi (ne kaip berno, biski ilgesni) ir juodiMyliu
Nu nerealus man tokieTaip
Nors pati esu merga, bet pvz musu sulioj yra tokia viena…Nu plaukai gana ilgi, bet juodi.Nu fantastika. visad kai ja pamatau uzsinoriu persidazyt plaukusLaimingas
Tik, deja, man niex neleidziaNežinau

O man patinka mano plaukaiLiežuvis Bet kartais uzhsimanau garbanotu…Tada jau kasytes tenka pintCha cha Vuot…O shiaip visi plaukuciai grazhus…Juodaplaukiai irgi fain atrodo…ypac kai plaukai blizgaTaipLaimingasMirkt

.lygūs, tamsūs
ne labai ilgi Angelas

ash brunetia Angelas ilgoki… banguoti Laimingas

ilgi,svarus,tiesus,sviesus plaukai!nors kartais megstu susigarbanotiMirkt

o man labiausiai patinka ilgi ir tiesus… o spalva…siaip ner skirtumo gal…tamsiai tamsiai rudi labai graziai atrodo…arba sviesus…bet ne blondiniski…Liežuvis Šypsena

Ilgi, ne iki upakaliuko, aisq Juokiasi niu netrumpi ir ne iki peciu… ilgesni… juodi… mmmhhhmm… Myliu beabejo sviesus tiaip pat grazus Mirkt bet tiesus… lygus Mirkt

man labiausiai patinka garbaneles tarp kojyciu Cha cha

svarbu tvarkingi, ishplauti, neissisakoje, ir neatauge nuo shaknu… kaip buna pas kaj kruias “blondzynkas” siaip tai, asmenishkai patinka kai zmones seka mada ne tik aprangoj, bet ir kirpime… patinka madingos sukuosenos… Gerai~ Taip~

…ilgi, shviesus ir sukti stambiom garbanom… Gerai