Kokie panos plaukaj jums atrodo grazhewsi?

man grazus jenifer lopez plaukuciai

Taip

o tarp kitko… del originalumo… mergina nusisktus plikai… kaip jums? kaip pvz. Demi Moore filme "G.I. Jane" Nekaltas juk jinai neatrode blogai Liežuvis

Wanile, gal netycia gali normaliai rasyt… pvz "graziausi", o ne "grazhewsi"… dekui, kad atkreipei demesi i mano pastaba…

Na tu jaw ne pirmas pastebi mano klaidas, bet patikek manim ne taip jau lengva atprasti… nepyk tiktajs… pasistengsiu rasyti teisingai Šypsena

Man pacos graziausios blondines, bet gerai nudazytos, arba naturalios, Tik ne peroksidinesVeee
O siaip labai grazu garbanoti plaukuciaiTaip, arba labai ilgi arba trumpi Šypsena Vidutinio ilgio tai kazkaip nelabai…

GeraiGeraiGerai

tik ilgiTaip, tiesus, na gal lengwai banguoti Šypsena o trumpi manau per daug wyrishka TūsasTūsasTūsas niekada nesikirpsiu trumpai…

kviapentys,zvilgantys,grazus,swiesus…o beje,kodel beveik visiems nepatinka blondines?jos durnos?tik issigalvojimai!!!Taipjeigu as protinga blondine…Cha cha

Patinka svarus,tvarkingi…Chmmm labai slykstu ziureti i super riebaluotus plaukus,kur net visokios dulkes matosiVeeeDar labai patinka raudoni plaukuciaiBučkis

man graziuosi plaukai yra mano klasiokes.gintarines tokios spalvos…ilgi, stori, kad butu ka suimt. ne taip kaip mano bize.

O kuo chia detas veidas?
Aaaa, jus chia apie tuos plaukus… Baisu
Nu tai man shitie visai negrazhus… Cha cha

na galbut tiesus iki peciu!Nekaltas

Ilgi, ne trumpi, o siaip, kad tiktu paciam zmogui. Kartais grazus visai tiesus, o kartais siek tiek garbanoti Laimingas Ir svarbu kad butu svarus, neriebaluoti ir pan. Šypsena

na va…esu vaikas…moteriskos lyties…Cha chaIr man patinka sukuosenos naturalios…Pati naturaliu plauku as ir kitokiu nenoriu…Cha chaLaimingas

O kas liecia spalva, tai tik juoda fainiausiai atrodo Cha cha, asocijuojasi su paslaptim, su kerinciu zvilgsniu ir t.t. Nekaltas mmmmmmuaaaa o jei dar aukstas Vyras tai isvis MyliuGerai

Gerai

peroksidiniai iki keliu

pritariu 100% vat dabar ziauriai esu isikalus i galva tokios spalvos plauku!Grazu!

dar gal su ataugusiom saknim?

jooo…ir prie ju 10 cm ilgio ruzhavas sijonas…Cha cha