Kokia kosmetika naudojate?

Turiu riebia ir jautria oda (kosmetologiu pozhiuriu, pats sunkiausias odos tipas), todel kremus renkuosi atsargiai. L’Oreal netinka visai, Nivea uzhkemsha poras ir atsiranda kaukes jausmas, Synergie erzina, ishmeta raudonomis dememis. Prisitaikiau Avon kremuka ish Anew serijos - labai gaivus, skaniai kvepia, nuo jo neberia ir grazhiai ipakuotas Šypsena Paakiams - L’Oreal shviesinantis kremas. Dekoratyvine: shesheliai Avon skysti drekinamieji Gerai, lupdazhiai L’Oreal arba Avon putlumo lupoms suteikiantys. Sausa pudra rutuliukais. O va nagu lakas Avon - kaka. Nors reklamuojamas kaip atsparus, deja, deja…Tushas ish Avon irgi prastokas (visu rushiu, bandzhiau). Gal kas gali pareklamuoti gera tusha jautrioms akims, nebyranti ir netepanti, kad neatrodyti kaip pandai po poros valandu nuo pasidazhymo Cha cha

labai geras tusas Isadoros jautrioms akims. Akys - kaip leles bus Šypsena Nesulipdo blakstienu, nes tusas sausai tepasi, kas man labai patinka.

2pupelka: reik pirmiausia bent jau apytikriai nusistatyti odos tipa (sausa, normali, riebi, misri). Tada galima kazka rinktis pagal serija tam odos tipui. Istikruju as LABAI rekomenduoju BiomarisGerai. Ji parduodama vaistinese, jose paprastai buna meginukai. Galima ju paimti ir pasibandyti. Tik gaila ne visada tas efektas is vieno meginuko pasimato. Šypsena Beje labai svarbu yra is anksto nusistatyt kokio efekto tikiesi ir noretum gauti. Pradziai siulyciau Biomaris "la creme" krema.

Man irgi Isa Dora tusas labai patinka Taip

Aciu Apkabinimas Siaip nezinau, kokio efekto tiketis, tiesa sakant Nekaltas Va, kai rankos nusauseja ir nuserpetoja, tai suprantu, kad reikia kazkokio kremo, o veidui… Nekaltas Na, dauguma tepasi, tai is to ir sprendziu, kad reikia Drovus Bet tikriausiai nebuna taip, kad nereiketu? Drovus
Dekui uz patarima Gėlė

Visada prasom kaip sakoma, bet buna ir taip kad nelabai reikia. Tiesiog jei nejauti kokiu problemu (tarkim veidas neserpetoja, netraukia ir t.t.) tai super kazko daryt ir nera reikalo. Gal tieisog pagal metu laika, padrekint arba nuo salcio apsaugot. Šypsena

na aš nesu lojali kažkuriai kompanijai ar produktui Ne Be kremo veidui ar vazelino lūpoms neišgyvenčiau nei dienos, bet kai baigiasi vienas kremas, traukiu į parduotuvę ieškoti kitokio. Tiesiog smagu išbandinėti vis kitokius kremus Šypsena šampūnus taip pat keičiu, neatsispiriu pagundai išbandyti kažko naujo. Įdomiausia, kad labai retai nusiviliu kremais. Tiesiog žinau, kad oda mėgsta dieninius drėkinančius kremus ir nepakenčia riebių (nors kaip tik tokie ir turėtų tikti, nes oda sausa). O vat su šampūnais visko būna, neretai net neišbaigus buteliuko tenka eiti pirkti kitą šampūną, bo su plaukais neįmanoma susitvarkyti. Paskutinį kartą labai nusivyliau Dove šampūnu ir balzamu (visada perku abi priemones) Blogai
Vat tik dekoratyvinei kosmetikai esu šiek tiek ištikimesnė. Jau eilę metų naudoju pamėgtą Manhatan 2in1 kompaktinę pudrą Gerai Ir pamėgau Lumene blizgesį lūpoms, dienos metu man pilnai pakanka ir jų. O visa kita kaip papuola ir ką pasiūlo parduotuvės konsultantė - pasitikiu aš ja, bo dažnai neturiu laiko rinkimuisi.

Siaip sita kosmetika visa labaiGerai,ale ne pigi.
Pati naudoju Nivea(kremas veidui),Essex(kr.visam kunui),Venus(pienelis visam kunui),Manchattan(pudra,veido prausiklis,tonikas,pienelis)
Dar pastoviai prisiperku visokiu moliu ir kotokiu kaukiu veiduiTūsas
Rankas tai tepu kas 30minŠypsenakazkokiu paprastu rusisku kermiuksciu,nes tenka daznai plauti Nežinau

o kokia jo kaina?gal labai brangus?nes kaip tik ieskau gero tuso
(labai megstu isbandyti vis naujus)

Kodėl nebūna… Mano mama visą gyvenimą nevartoja jokių kremų, nes jos oda labai jautri ir į daugumą kremų reaguoja labai blogai Šypsena Jau seniai jokių ir nebando. Ir ką - dabar jai 47 metai, o jos oda atrodo puikiai Taip Taip kad manau galima ie br kremų gyventi, jei tam nėra poreikio Taip

As dar pirmutine ir parasiau kad geriausias kremas nuo celiulito buvo Christian Dior Body Light,bet jo uztenka dviems savaitems.Man kiti kremai nepadejo isspresti problemos,bet oda pasidarydavo nepaprastai svelni.Taip pat sportuoti verkiant reikia,rezultatai bus greitesni.Be to nusipirk masazuoklius(su guminiais spygliukais),maciau yra Oriflame.Masazuok oda pries tepantis krema,pageres kraujo apytaka ir oda greiciau issisavins krema.Is Elizabeth Arden buna masazuoklis kartu su anticeliulitiniu kremu.Viena panele sake,kad ji naudoja kazkoki rusiska anticeliulitini krema ir jai labai geras.Cia jau kiekvienam asmeniskai.
Vichy pabandyk neblogas irgi.Bet reikia visus anticeliulitinius kremus naudoti ir ryte ir vakare.Ir pastoviai,be pertrauku.

O del striju,tai tik lazeris gali padeti sumazinti ju matomuma.Daugiau niekas.

Del celiulito:naudojant kosmetines priemones dar reiketu uzsiimti sportu,kaip
buvo mineta,geras efektas lankant baseina ir dar,reikia derinti mityba t.y.nemaisyti maisto:anglevandeniai su anglevandeniais,baltymai su baltymais ir t.t.Tikrai pades.Taip
Knygynuose yra pirkti ivairios literaturos.Labas

Naudoju "Avon" ir "Nivea". "Avonu" apskritai esu labai patenkinta, ypač kremais ir tušu jautrioms akims Šypsena

Man labai,labai patinka L´Oreal Body Expertise viskas kunui.Kremai nuostabus,aukstos kokybes.Butinai pabandykit tikrai patiks.Ypac maitinantis ir stangrinantis kremas kunui.

Man irgi tokiu spuogiuku atsiranda, bet kai naudoju "Avon" dienini veido losjona ir tonika, labai padeda. Jei esi is Kauno, kreipkisMirkt

Jau antri metai ,kaip naudoju Yves Rocher kosmetines priemones .
Prastos tik plauku prieziuros priemones.Visa kita nera brangu ir labai neprastos kokybes.Labai neblogos 100% vegetal linijos akiu prieziuros priemones .Aplamai ,kai amzius vercia ,kuo didesne demesi kreipti veido odai,pabandykite sitos firmos kosmetika,yra tikrai daug netgi idomiu dalyku ,kurie negaminami kitose firmose.Aisku reikia drasos isbandyti,su veidu eksperimentuoti ne kiekviena dristame.

O tai gali patart kokia tai literatura, kuria skaitei ir tikrai esi tuom patenkintaŠypsena

loreal ir maybelline Taip

Balzamas ir sampunas - tik "Sanex". Plaukai kaip silkas Niam niam