Kokia kosmetika naudojate?

As tai negaliu ramiai pro kosmetikos parduotuves praeiti, nuolat ko nors “mirtinai” prireikia. Kunui naudoju “Kolastynos” pieneli su graikisko riesuto ekstraktu (teoriskai turetu siek tiek parudinti kuna Cha cha ), veidui tai perku vaistinej kremuka, ten pat ir ivairias kaukes nusiperku. Turiu problema - riebia veido oda, tai nezinau kaip ta blizgesi “nugesinti” Nustebęs Atrodo ir viska kas imanoma naudoju… ir vis tiek

Galima labai ramiai vaistineje nusipirkti alaus mieliu tableciu ir jas naudoti. Dar labai tinka nakvisos aliejaus kapsules(po 1*3), jei tai paprasti ‘jaunatviski’ spuogai ir B grupes vitaminai tinka. O jei dar nebuvo daryta, reiktu nustatyti tu spuogu priezasti ir pobudi. Gal tai kokia odos lyga, kuriai gydyti reiktu specialiu priemoniu.

Avon linijos kuno prieziurai labai patinka. Veidui netinka… |
Dekoratyvyne kosmetika - Manhattan. (tushas, pudra, daugiau neiko nenaudoju)
Veidui - paaugishkai odai skirti gaminiai (Kolastyna, Florena)…Beria labai…
Nors…be hormonu pagalbos jau niekas nepades…o gert tu tableciu negaliu.
Dar kremas nuo saules - nepagailiu didelio pinigo ir perku is Mary Kay ir tikrai patenkinta, be to, uzhtenka ilgam.

Na siaip tai poveiki turi tik tos aktyviosios alaus mieles Šypsena O tabletikes nelabai, na nebent galima jas ryt su mintim geriau nors kazka, nei visai nieko… Nekaltas

Tikrai nestebuklingi, bet skirtumas yra Taip. Naudoju ivairia ir kosmetika, ir parfumerija, bet niekas neprilygsta Chanel lupdaziams. Ir labai dziaugiuosi Dior drek.kremu - tokio gaivaus dar nesu turejusi Tūsas

Turiu ir pigesniu priemoniu, ne viena jokios zalos nepadare, bet garsios firmos - nemanau, kad vien vardas Nekaltas

as - uz profesionalia kosmetika, pardavinejama kosmetologiu. siuo metu naudoju world of beauty, anksciau - gernetic. jie siek tiek pigesni nei christian dior, nes pakuotes ne tokios grazios (juokauju, zinau, kad ne tik), bet mano veido oda su kuperoze - issipletusiais kapiliarais, o situ kremu kosmetologe i maza induka prikrecia, ismeginti duoda, tajgi zinai, ka perki. kadaise - nivea. nieko blogo pasakyt negaliu, bet nieko ypatingai gero irgi. vidutiniskai. kunui - pagal skoni, dabar - roberto verino duso zele, l’erbolario arba ferre 20 losjonas. sampunas ir kitos galvos priemones - sebastian. ddekoratyvines naudoju labai mazai - dazniausiai chanel, crristian dior, lancome - zodziu, ka duty free speju isigyt. arba art deco - beveik nereklamuojama, bet labai idomi kosmetika. kvepalai - siandien - roberto cavalli. siaip - megstu daug ka - nuo allure iki poeme…

Veidui ir kunui - tik "Eucerinas",ibo mano skurele baisiai sausa ir jautroka,o Eucerin tokiai nedekingai ir skirta.
Dekoratyvine kosmetika - daugiausia "Maxfactor".
Labai daug neishleidziu.Koki 20-30 Lt.Bet juk ne kas menesi ir tusa perku,ir pudra - kiekviena diena nesitepu,uztenka ilgam.Tai tiek.

as tai naudoju avon,nivea,vitaskin,loreal kosmetikos…siaip esu labai daug isbandzius ir jau galiu pasirinkt kas geriausiai tinka man…kiek isleidziu net nezinau nes perku tada kai jau baigiu o ne siaip kai uzplaukia…LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Naudoju Loreal, Avon ir Isadora kosmetika, o isleist isleidziu daug, uzvis kvepalams…virsiju ir 300 lt.Šypsenabet juk ne kiekviena menesiŠypsena

Mano oda labai jautri ir priima tik rusiska kosmetika Juokiasi tai viska pas mane rusiska.

Kad jus pamatytumet mano vonois kambari… Apakęs Tiesiog uzverstas kosmetika-kunui, dekoratyvine, veido prieziuros, plauku t.t. Drauges ateina tai negali atsistebeti.Cha cha Kadangi mama dirba AVON kosmetikoj,vadybininke, tai butent sios firmos gaminiu pas mane daugiausiai. Man Gerai !!! Negaistu laiko lakstydama po parduotuves, o jos ir kaina palyginus su kokybe Gerai!!!
Labai save priziuriu ir stengiuosi visada sau ir kitiems patikti. Taciau zinau ribas, kuriu kartais kitos nelabai isivaizduoja.

Dekoratyvinė - daugumoje Manhattan, kartais Lumene, Maybelline (labai fainas lūpdažis Water Shine).
Kremai veidui, kūnui, kaukės, etc. - įvairūs, kiekvieną kartą pasibaigus perku vis kitokį, norisi naujų išbandyti Šypsena Pastaruoju metu patiko Nature Beauty šveitiklis veidui, o va veido kremas - Ne
Šampūnai, balzamai, kaukės plaukams - taip pat įvairūs: Loreal, Wash&Go (labai geras tas naujas su vaisiais), Garnier, Florena, Johnson&Johnson (su ramunėlėm) ir galybė kitų Šypsena
Lako plaukams, putų, želė visiškai Nenaudoju. Pakankamai juos prikankinu su dažymu Juokiasi
Galima sakyti, su kosmetika (ypač ne dekoratyvine) eksperimentuoju, nuolat patinka pirkti naujus produktus Šypsena

Daugiausia naudoju IsaDora kosmetikos. Kazhkaip patinka mano odai Nekaltas Cha cha.
O taip pat tinka Manhattan pieneliai, tonikai, losjonai.

orflame,GoldenRoze,avon…

niu tingiu visa litanija rasyti, bet dauigiausiai naudoju Avon, ir pinigu jei taip padalinus kiekvienam menesiu tai gautusi, kad ant tu visu pricindalu iki 50 lt iseina Cha cha, nes viena menesi nieko neperki, o kita kai viskas baigiasi tai ir 200 lt ishleidi Cha cha

Tokis pastebejimas, tik parases perskaiciau kitu pasisakymus ir ziuriu, kad vienontelis ash cia vyriokas Cha cha INDIO !!!ar girdi, gal tu del manes neklydai Juokiasi

O, moterikes, gal galit mane jauna durna apsviest, kaip pasirinkti kauke veidui, plaukams?Nekaltas Niekad nesu darius, bet noreciau pabandyt, juk naudos duoda?Flirtas

Veidui tai naudoju tik Eucerina, nes oda labai sausa ir jautri, tai daugiau niekas, niekas netinka, nezinau, kiek isbandziau kremu, kiek ju ismeciau, kol pagaliau atradau savo! Kunui-prausimosi zele, losjonas Avon, pabandziau ir negaliu sustoti. Tusas dazniausiai Loreal, o mama negali atsispirti "Pupa" firmos tusu. Lupdaziai, tai visokiu firmu, kokiu papuola, neturiu megstamiausios. Krempudra - tik Maxfaktor. Bet siaip pastaruoju metu nusipirkau birios pudros rutuliukus, tai labai patiko ir svarbiausiai tiko!

As tai naudoju veido krema Clinians (is eurokos), lupdazius - tik Lumene, bet dabar to jau nebegamina kur man labai patikdavo. Krempudra - Manheten. Dabar nusipirkau Lorealio, bet nelabai patiko, kazkaip matosi ant veido. Tusas labai geras Isadoros, Lorealio. Duso zele - bet kokia (pigesne), sampunas - tik wash and go, balzamas - tik VO5.

O koki galetumet rekomenduoti gera, veiksminga krema nuo celiulito ir nuo striju?

2ru_0915: del makiazo priemoniu pritarciau, jos yra patvaresnes, nei kitos. Taciau pirkdama jas moki ir uz graze dezute ir uz varda. Del ivairiu kremu ir kitu priemoniu, nelabai ka naujo galima israsti. Šypsena Yra tokiu pat geru ir netgi geresniu priemoniu uz mazesne kaina. Vistik keli simtai litu nera visiem lengvai isleidziami pinigai.

Ir mane zalia gal galit apsviest? Drovus Prabegom isimeti krepselin krema, koki papuola ir pusei metu ar daugiau uztenka, tai kaip zinot, ar tinka ar ne? Nekaltas Norint daug isbandyt, negi sitiek pinigu vejais paleist? Ir vistiek, kaip suprast, kad tinka? Nekaltas Dekoratyvine kosmetika isvis metu metais voliojasi… Gal pasakytumet, kaip, ka ir kur issirinkt, nes tos kosmetines vietos man isvis tamsus miskas Drovus Stengiuos aplenkt, nes vos ikisu nosi - tuoj prisistato pardaveja su klausimu "kuo padet galeciau? " Cha cha O ka as zinau Nekaltas Mane tai trikdo Drovus Dar Vyras pasonej kainas itariai apziuri (na, mane irgi siaubas paima, kai pagalvoju, kad yra kur smagiau pinigus padet) Cha cha Todel privengiu tu vietu. Gal ka stebuklingo praleidziu moters gyvenime? Nekaltas Kaip ismokt ar persilauzt? Drovus O gal tiek tos Nekaltas