Kokia kosmetika naudojate?

Kokia kosmetika naudojate?

Va,Litexpo rumuose vyksta Pelenes paroda. Tai idomu pasidare, kokia kosmetika naudojate, kiek ir kokio demesio skiriate odos ir kuno prieziurai? Šypsena

Naudoju absoliuciai viska ko reikalauja mano oda.Turiu ir brangiu ir pigiu kremu.Veidui naudoju Lancome priemones.Mano oda riebi,tai nerealiai blizga.Su pigiais kremais blizgesys po keliu valandu atsirana.Kunui: stangrinancius oda kremus,nuo celiulito krema(dabar naudoju Loreal-labai patinka).Siaip del kuno esu daug isbandziusi ir labiausiai patiko ir veiksmingiausias-Christian Dior Body Light.

As esu bandymu kely. Veidui - "Miraliux", "Avon" kosmetika. Kunui - irgi "Avon". L`Oreal man visai netinka, Nivea taip pat.

Ir dar klausimelis: kiek pinigeliu negaila skirti, sakykime, per menesi tam reikalui? Šypsena

dekoratyvine kosmetika tai belekokia Mirkt (loreal, maxfactor, isadora) turbut priklauso nuo reklamos ar siaip pakuotes dizaino.
o kremus veido tik nivea. patys geriausi, daugiausiai mano odai tinkantys. oda jautri, labai reikia atitaikyti, o eksperimentuoti irgi esu su superbrangiais bandzius, daugiau nebenoriu (arba pardavejos duros ikisho nesuprasdamos, arba tikrai netiko)…
Bje labai geras produktas tai Margaritos pienelsi veidui. labai gaivina, gerai nuvalo. man patinka Gerai

ai, norejau parasyt, kad tik naturalia kosmetika, tobysh veidui vistu mesla, o kunui arklio slapimaCha chaCha chaCha cha alia jei rimtai, tai tfu tfu tfu, jau su skura problemu neturiu…alergiska brangiai kosmetikaiCha chaCha chaCha cha cia rimtai, uzsitepiau Lorealio krema, tai kazkokiais kamuoliukais kremas nuejo, nesusgere, tai spjoviau i pasakiau, kad pinigu neleisiu…o dabar lentynoj pupso didele banke florenos drekinamojo, didele banke kazkokio maitinancio, a siaip atradau da toki dalyka kaip avon, labai tiko mano skuraiCha chaCha chaLiežuvis

na naudojuosi tik siu firmu kosmetika: avon, niveja, loreal…Šypsena

Veidui tik "Eucerinas", o visa kitas kas papuolė arba akį patraukė. Šiaip kosmetiką perku visokiose saulės uolose, sarmose arba tose naujose eurocose Cha cha

Ale ot pavydziu tom, kuriu oda ne per daug kaprizna Cha cha Mano oda ziurau tai kremu isvis nepernesa, tai ko gero "naudoju" pigiausia krema - jokio Cha cha
Siaip nustebau, kad daug kam cia gera Nivea ir L’oreal… Man tai situ tik lupdaziai praeina Nekaltas

Viskaz “L’OREAL” Taip- sampunai, balzamai, pieneliai, tonikai, kremai, visa dekoratyvine kosmetika irgi “L’OREAL”Taip. Tiesa liuks “ISADORA” blizgesys lupoms Bučkis
Ai dar laaaaabai seseliai “BURJOUS” grazus, bronzinaiFlirtas sestadieni kaip tik nusipirkaw Cha chaFlirtasTaip

Kartais spuogu paduodaŽliumbiaKanda
Zodziu naudoju tepaliuka Acnefuge, padeda, bet labai nusausina oda, ka patarsit, kad neliktu tu pauglisku (seniai isaugaw is to laiko) pedsaku?Flirtas

Galit juoktis,galit ne,bet kuri laika platinau oriflame kosmetika ir kelis produktus pati pabandziau-labai patiko ir jau apie pora metu tuos pacius naudoju.Cha cha

oi ne nedrisciau juoktis is oriflame, pvz, tusho tai po siai dienai geresnio nezinau, blakstienas padaro kaip pas karve dydeles Cha cha o ir nebyra, nealergina… kazkaip mano akeles Flirtas jautrios, tai tusus reikia acirinkti,o daugiau tai belekas praeina…atradau tokia serija Bioslivki eurokose, tai bais patiko kad piguCha cha ir malionu skurai.O dar girdejau pletku kad lietuvaiciu odai rusiska kosmetika labjau tinka uz kitokias
O pudros tai geresnes gyvenime nemaciau uz Avon "Calming effect illuminating foundation"

Reik gert aktyvias alaus mieles Nekaltas Cha cha Na ne tabletikes tas, bet kur alaus daryklose lauk pila… Šypsena (Cia patarimas toms, kurios neturi jokiu vidaus problemikiu.) Ir cia siaip visai rimtai, man kadaise patarima toki dave dermatologe.
Ir siaip jei yra polinkis, visada daugiau maziau reik prisiziuret.

Nežinau kaip dėl aktyvių alaus mielių ne tabletiniame pavidale, bet nuo alaus mielių tablečių kažkada nerealiai išbėrė Nekaltas Matyt kas kam tinka… Nekaltas

o kur gaut tu kur lauk pila? Vaistinese juk nera ane?Apakęs

Visiems rekomenduoju Biomaris linija. Joje yra tiek prieziurai, tiek grazinimui skirtu produktu. Ta prasme viskas nuo kremo iki tuso. Pritaikyta iv. odos tipams. Beje kaina praktiskai atitinka kokybe. Labai pigus produktas nebutinai turi buti blogas. Tai labai priklauso nuo odos tipo ir poreikiu.
Dar galiu pasakyt, kad zymiu firmu produktai tarkim chanel, dior ir t.t. nera kazkuom stebuklingi. ŠypsenaTiesiog jie skirti pirkejams kurie dar priedo nori tureti ir moketi uz firmini zenkla.

Ester Lauder.Plaukams- Home Institute laboratory sampunas ( su ramuneliu ekstraktu arba su alejukais).
Buvo nebloga kosmetika Generation(20’30’40’) Mirakulum firmos(Krakow), bet dingo, nekur negaliu rasti, paakiu kremas buvo labai geras.
Bet kosmetika renkames individualiai,kas tinka vienam, kitam gali buti sapnu kosmaru.

Eini su stiklainiu iki artimiausios alaus daryklos ir tariesi, kad ipiltu… Cha cha