kodel merginos taip elgiasi

Taip Visiskai teisingai Mirkt

nu tu pagalvokNekaltas panos nebetraukia, mokslai pabodo, gerti nenoriuNe… na tai kas kita cia gali buti jei ne senatve???Cha cha

svarbu netraumuok perdaug aplinkiniuMirkt nors jei visos Moteris butu kaip tu manau tirai butu GeraiCha cha

Tai gal eik i koki parkeli su tikrais senukais sachmatais sulosi ar kuri velnia Nekaltas Jei jau taip susenai ir niekas nepadeda gal tai kiek tave prablaskys Nekaltas Juokiasi

Aplinkiniams mano psichoze nepavojinga Mirkt
O kas cia dabar Apakęs Net nuraudau Drovus

nes jie nepriima, sako perjaunas ar bent perjaunai atrodauCha cha teks kazka kita galvotiNekaltasŠypsena

Na fule su jais tikrai neis sulost Juokiasi Sukis pats Mirkt

zinosiuTaip apie ta nepavojingumaMirkt
kur kas?Cha cha svelnus raudonis labai grazuTaipCha cha kol jis neperauga i tokiPiktasCha cha

ne vijurkas ir ne iskrypelis kad tarp senuku sukciausiCha cha

Buna ir toks raudonis, bet ziauriai retai Mirkt Tada as bunu negera Juokiasi
Ai, ka mes cia kalbam, juk tema visai apie kitka Mirkt

…visko buna… jau papuoliau pora kart i tokias situacijas… na telefone buvo n visokiu nr, viena vakara paemiau ir istryniau visus nr kuriais man atrode jau nesinaudosiu ir tia zmones jau kaip ir dinge is mano gyvenimo, anttritojaus viena sms gavau nuo vieno zmogaus (gerai kad is jo rasymo stiliaus prisiminiau kas jis), paskui neseniai dar viena, tai turejau klaust kas tu Drovus

nu ka as galiu padaryti kad niekas daugiau nieko nepasakoNekaltas turiu tik viena pasnekoveMirkt ir man to gana, gal kada kasnors kanors ir parasysNekaltas

Šypsena

bendrauji pakankamai ilgai… viena vakar viskas tvarkoj ir gerai, o kita jau nett nezino su kuo kalba… siaubas kazkoksBaisuBaisu

Jop, pasnekove lenkia i pievas Juokiasi
Atsiras kas su tavim pasnekes, dar anksti Cha cha Dar tik visi keliasi Cha cha

na tai pasneketi vadinas nepavyksNesu kitaisNekaltas vsisi kaimynai ir kambariokas i RAFES’a isleke, o as vienas, nakty gal 3 val miegojes, tuoj ir as jauciu eisiu miegoCha cha jei zinoma cia pasidarys nuobodu…Nekaltas

Miegas- sventas dalykas Mirkt Ir dar galva i siena reikia patrankyt Juokiasi

as dar tokia praktika neuzsiiminejuNe kazkaip neiseina manNekaltas reiks pradeti mokintisCha cha

Kokia dar praktika Apakęs Kokie dar uzsiemimai Apakęs Cia viskas turi savaime gautis Juokiasi

o ka man tada daryti jei nesigaunaNustebęs

na as asmeniskai vaikinu telefono niekada neistinineju Nekaltas nors gal taip nei karto nedariau nes nebuvo priezasties.kazkaip nebuna taip,kad susipyksti iki tokio lygio.tiesiog issiskiri draugiskai ir tiek Nekaltas