kodel merginos taip elgiasi

kodel merginos taip elgiasi???

nesuprantu jau gal koki 3 karta taip nutiko kad truputi apsivaidiji ar taip nesusikalbi su Moteris lyties atstove, o toji paima ir istrina mano tel. nr. paskui kai skambini ar rasai kyla vel daug nesusipratimu nes nezino kas rasoNekaltas
negi panoss jus taip is niekur nieko uzsimanot ir istrinat vaikinus is savo gyvenimo , kaip ir ju tel nr???

Cha cha kodel gi ne Cha chaCha cha

nu jo bendrauji 2-3 menesius ir istrinaTelefonas kaip tada jaustis kai nesi vertas net vietos telefono uzrasu knygelejeNustebęs

Niu nezinauNekaltas Gal nuo situjovicinos priklauso ar panos charakteris kaip vistos (nemastanti) Flirtas

vargsas giminaitisJuokiasi

jos visos tokiosŽliumbia

Ja ja ja bla bla bla- pragydo naminis paukstis, kad nemoka skraidyt Liežuvis

na as jai jau istrinu kieno nors Telefonasnumeri tai reiskia kad nebenoriu daugiau su juo bendrauti

nezemink saves ir nevadink "vista"Mirkt

yra tik du varinatai vista arba naminis pingvinasLaimingas
nors siaip tai pirma karisgirdau kad trintu numerius

[quote]o ciom vy pilietis??? tavo ziniai ne visos vistos taip,kad respect!!!

remiga rašė:

nezemink saves ir nevadink "vista"Mirkt

[/quote]

o tu to kieno tel istrini ar tai pranesi? ysivaizduok vakare pakiseiti keletu sms, viskas normalei, o kita diena kvieti susitikti ir gauni sms:"kas tu is kur mane pazysti?" ka tada galvoti? paskambini, o ji net nezino kas kitam laido galeNekaltas

kaikurie naminiai ir neskraidoLiežuvis pvz kalakutasMirkt

nu nezinau net kaip jaustisNekaltas be bangos savaite ir nebesuprantu ka rasoCha cha

[/quote]

Del pauksciu- kaip tau patogiau tai suprast Mirkt
Siaip man ir dar neteko to girdet Nekaltas Pasirodo- buna Nekaltas

Spirk i sikna- pamtysi kaip leks Mirkt Juokiasi

kam susivest nr kuri paskui istrini??
prisipazinkit kas taip daro???

Ne

turbut nesi spyrusiCha cha 50 kg nepaspirsi taip lengvaiCha cha