kodel merginos taip elgiasi

kam spardyt vargsus naminius gyvunelius Nežinau

arba jinai ziopla kaip vista arba nenori su tavim nieko bendra turet Nekaltas

nemegstu panu kurios nesugeba pasakyti atstok…Piktas

na istrinti nr.kai dar bendrauji,na pas mane puse metu dar laikomas nr.nors su tuo asmeniu jau viskas baigta

Tiesa pasakius as irgi taip darau. Greiciausiai del to, kad netycia nesumanyciau jam skambinti ar zinutes parasyti. Siaip jau, jei istryniau zmogaus numeri vadinasi nenoriu jo nei matyti nei girdeti.

telefono numerio istrynimas reiskia, kad tas zmogelis man mire…

jos ištrina , nes nemoka naudotis telefonais.

kam tureti tai kas nereikalinga?

niekas taip lengvai neissitrina is galvele, kaip telefono nr…is telefono…Šypsena nors nei to nei to niekada nedarau…Šypsena

hm na as tajp tikraj nesilegiu, uz taj mane galit ir pagirt Mirkt Juokiasi ceers Taurė

nagi remiga’ turbut nera viskas taip blogai, kaip issivaziduoji!!Šypsena
nusisypsok grazesnis pasaulys atrodys!Bučkis

beja jeintik tureciau tavo tel nr turbut tikrai ilgai ilgai neistrinciauLiežuvis

o taip negalima?

nesiparrink del tokiu levu dalyku padek padek pimp… ir viskas
JuokiasiJuokiasi

tai kiek ju tu jau nuzudei? at suvoki ka kalbi?

o jei nesugaba pasakyti kad tu nereikalingas ir istrina, negi sunku parasyti ar pasakyti viskas baikta uzmirstam vienas kita ir nr issitrinam… o dabar is niekur nieko sumasto ir tu jei nori aiskink kas esi toks…

saunuoleŠypsena

Na tu cia ir paklausei.Juk jus patys norit kad mes jus istrintumem.Pirma prisidirbat o po to dar ir skundziates kad nesiseka.Patarimas:"Maziau pjauk gryba".Mirkt

is telefono lengviau istrinti nei is gyvenimo…

gerai kad neturi, nes man ir vienos majakintojos i valias…Liežuvis antros nenoriuNeNekaltas

grybo nepjaunu, tik kad kartais nesugebu laiku ir vietoj atsirasti at tam laiko surasti tai nereiskia kad as viska daru specialiai… kartais ir nenorint nakas gaunasi…Nekaltas as tai noriu tik vieno jei istrina tegu ir pasako tai i akis, o ne spontaniskai…