kodel merginos taip elgiasi

man toks atvejas buvo nutikes,
bet mane jis uzkniso,
pagalvojau nenori ,nereikia,
ir istryniau,
paskui
raso,sakau o kas tu?
o jis
tada nereikia ,jeigu istrynei tai nereikia ir tt,
nu bet man neidomu jeu buvoŠypsena

Spyriau jaunikliui- leke kaip ikirptas Juokiasi

…o ka daryti jei laikai tel.nr kelis menesius negauni kokiu ziniu, o tik istrini ir apsireiskia. ir bando itikinti, kad kazkada buvome pazistami?

ne tame esme, jei nenori matyti tai tegu pasako, o istrina nr ir mano, kad jau viskas baikta… nieko nebaikta kol neissiaiskini ir nepasakai basta!!!Nekaltas

siaip po gero tuso kai atmintis biski slubuoja Girtasas irgi istrinu vakarykscius tel.,kurie man nieko nesako,nors gal is vakaro ir beribe meile zadejauCha chasutikit mes irgi siek tiekKiaulė

spardot naminius paukscius ar tokius kaip as???
Cha cha

ziauri VB ziuriu pasidareCha cha skauda gi jam irgiNekaltas

Ten net ne paukstis buvo, o paukstukas Juokiasi

as tai visus nr. kuriuos istrinu susirasau i exel’io failiuka, paskui jei koks nepazystamas pamajakina, jei tokio neturiu vadinas kasnors arba zaidzia ar siaip nieko rimto, o jei prisikelia koks senas pazystamas irgi zinauNekaltas

Ziauri as visada buvau Liežuvis Tik niekam to nesakiau Cha cha O tas begiojantis mesos gabalas sustras buvo, tai reikejo truputi gintis Taip Istikruju tai as netycia jam i sikniuka pataikiau Drovus Turbut todel mesyte Niam niam buvo Juokiasi

po "vakaro", bet ne po menesio ar dvieju…

dabar net nezinauNekaltas netycia buvo suvalgytas paukstukass, gyvas su visom plunksnomBaisu kazkas negeraiNe su tavimiCha cha

Su manim jau seniai negerai Mirkt Juk as psichine Juokiasi

tiesa gerai kad primineiMirkt laikysiuosi atokiauCha cha

Teisingai Mirkt Daugiau nepamirsk Mirkt Juokiasi

ai man zinai kaip su ta senatveje skleroze viskas bunaCha cha uzmirstu vis kazka, reiks dazniua sia tema paskaitytiCha cha

rimtas laipsnis???
ar tik siaip lengvai?

Juokiasi Senelis Juokiasi

suzalota nepataisomaiCha cha

Man jau sakes- viskas tuo pasakyta Juokiasi