Kiek km daugiausiai esate nuėję pėsčiomis arba nuvažiavę dviračiu?

dalyvavau Radvilu keliu zygyje,kartu su n civiliu ir kareivuku ir 1a karta eidama apskritai i tokio pobudzio zygy nupestinua 90 kmŠypsena
na siemt ketinu pagrinti rekorda nes jau ir siokios tokios patirties igijauŠypsena

Dviraciu apie 150 km. Peskom nezinau. Jeigu begimas skaitosi peskom, tai apie 40 km. Šypsena

O Dieve ! Kai paskaitai : 150, 140, 40 km…Apakęs
AS 10 km nuejus maniau, kad numirsiu JuokiasiJuokiasiJuokiasi tai ka cia kalbeti apie tokias sumas? Apakęs

Na, bet kadanors gerinsiu savo rekorda JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Mirkt

Paskelbk kai gerinsi. Mirkt Ateisim paziuret. Cha cha

pz is juoko vos nuo kedes nenukritau JuokiasiJuokiasi “ateisim paziureti” JuokiasiJuokiasiJuokiasi ne nu cia tai gerai pasakei Cha cha

As su dviraciu daugausiai nuvaziaves 40km… su draugais varem i kaimaŠypsena labai patiko ir neperlabiausiai pavargomŠypsena jegaŠypsena vaziuokit su dviraciais visi… labai linsmaCha chaCha chaLabas

Tikiu TaipTaipTaip

daugiausiai esu nuejus per diena daugiau nei 20 km.
o kiek su dviraciu? nzn tiksliai,bet daug…

Nu pieškom tai nuo Anykščiu kampais iki Utenos-Ukmergės kelio 20-30 km gal

O dviračiu tai nuo Palangos iki Šventosios ir atgal + šiaip ten makalavimaisi aplink tai 60-70km ir taip 2 kartu buvo

tiems kam idomu, tai vyksta kiekviena pavasari tokie pesciuju maratonai. Ten per para dalyviai iveikia 100km.

Viskas vyksta 3 etapais 50km, 25km (naktinis) ir 25km (rytinis). Dalyvis gauna zemelapi ir kompaso pagalba orientuodamasis praeina trasa.

Tai nera eijimas vien tam kad eiti, kaip susidariau ispudi apie Radvilu kelius (gal as ir neteisus).
Siuose maratonuose trasos buna parinktos graziausiomis vietomis, aplankant ivairius gamtos, kulturos paminklus bei istorines vietas.

ech… siemet dalyvavau jau 4 karta…

Esu vaziaves su dviraciu…su nuvaziavimu pirmyn ir atgal, susidarys kazkur apie ~40km. Nekaltas

dviraciu 30km… noreciau ir daugiau… jei kas kada keliaujat kur - mielai sudalyvauciau kartu…
p.s. kur galima kazin rasti info apie tokius zygius ar tarkim varzybas? (rasykit man i privata kad tikrai gauciau, Dekui)

Kaip smagu jauciu Laimingas Ir as noreciau TaipTaipTaip

Teko ir man šiame maratone dalyvauti, tik dažniau kaip trasos rengėjui.
Norėjau paklausti kito dalyko. Anksčiau dar būdavo organizuojamas analogiškas Panevėžio maratonas ir Šiaulių. Pastarasis man itin patikdavo, nes ten truputį kitas principas: gauni žemėlapį ir turi parą laiko. Kiek spėjai sulakstyti per parą tiek tavo… Nusibodo - gali miegoti.

pagal LKS kalendoriu Siaulių pesciuju maratonas "Kiek noriu,tiek einu" turejo vykti 04.24-25.
Ar vyko - nezinau.

Jei kam idomu LKS renginiu kalendoriu galima rasti cia:
http://www.aukuras.lt/files/KALENDORIUS_2004.doc

Beje si savaitgali Zemaiciu krasto turistu saskrydis.
Nuostatai cia: http://www.aukuras.lt/data/zemaiciai2004.php

šiaurės vėjas, berods as 1997 metais dalyvavau Cha cha Tada nusifotkinau su Vladu Vaitkumi, vaiko prisiminai Girtas

na pamastyti reikia Liežuvis
na pesciomis tai tikrai nesu daug nukulniaves Šypsena gal kokius 20 km nezinau tikrai kiek tiksliai Šypsena
na va o su dviraciu tai per 10 dienu nuvaziavau daugiau nei 800km cia buvo toks turistinis is Talino iki lietuvos per Estijos salynus Šypsena labai patiko man tas turistinis Šypsena to turistinio foto galima rasti http://www.dviratis.lt puslapyje Šypsena o siaip per ta turistini per diena daugiausiai nuvaziavau tai virs 120 km kur reikejo is Rygos iki Lietuvos Šypsena
tai va jei zmogus nori jis gali daug Šypsena

pesciom 50km,dviraciu 90km

Savo kojom 15km, o dviraciu apie 50km.

Kiek zmoniu Apakęs Kad i meeta tokie idomus zmones butu susirinke tai ne Piktas :Cha cha