Kiek km daugiausiai esate nuėję pėsčiomis arba nuvažiavę dviračiu?

Kiek km daugiausiai esate nuėję pėsčiomis arba nuvažiavę dviračiu?

As cia skaiciau jusu keliones ir prisiminiau kaip dar budamas koki 14 gal metu su autobusais lenktiniaudavau, gal kazkur 6-8km miesto ribuose, uzsibrezdavau atstuma ir visad pirmesnis atsidurdavau Šypsena smarkiai mindavau Šypsena bet taip ir pavojinga, nes labai neatsargiai, nemazu (dviracio) greiciu, gatves ir sankryzas kirsdavau Šypsena o siaip tai irgi teko pavaiksciot ir pasivazinet tik tu skaiciu kaip ir nematuodavau Šypsena

Myneme prie Avyrio ezero nuo Kauno (mazdaug 120 km). Apsikrove palapinem, maistu ir puodais bei miegmaisiais numyneme per diena Juokiasi po to kelias dienas negalejau atsisesti ant dviracio Laimingas

Vat tai tikrai didele beda del kai uzpakali istrina sedyne dviracio, gal kas zinot kas kaltas ar sedynes forma ar kaip, ir kaip sito isvenkt? Šypsena

kazdien su augintiniu nueiname 4 km Nekaltas Kaip pagalvoji, nei daug, nei mažai Kietas

Esu kelis kartus per dieną apie 100 km nuvažiavęs. Nemanau, kad tai didelis atstumas. Jau keletą metų mąstau aplink Lietuvą važiuoti, bet su laiku sunkoka. O ir šeimą dabar jau turiu, tad nebelabai galiu sau leisti porai savaičių iš namų išlėkti dėl tokių nesąmonių Šypsena

Nesamoniu?? Liūdnas

2006 sausis, zygis per Kursiu Nerija–104 berods km ( Zelenogradskas-Smiltyne )…Ledu, plentu, pajuriu, miskais-per 3 dienas, neskubant ir gerintis pasakiskais vaizdais.

[quote]nakvyne miske, ant zemes bejeCha cha
[/quote]

Žinai, kai namie 2 maži vaikai, tai nelabai normalu būtų 2-3 savaitėms iš namų dingti dėl tokio žygio. Aš ir taip pakankamai užimtas, tad su šeima mažokai būnu. O jei dar ir per atostogas išlėkčiau…

~170 km per diena esu nuvaziaves su senuoju dviraciu. O su nauju dar nebandziau, bet manau su schwinn supersport laisvais 250km per diena darysiu. O siaip kas antra diena po 30-50km nuvaziuoja.
Vaiksciot nevaikstau ir siaip neesu joks profesionalus sportininkas.

Su draugeliu pries tris metus vasara sugalvojom ciuda nueiti is Kedainiu i Kauna pesciomis. Tai taip ir padarem, nuejom 45km. Ejom 10 valandu, 2 skyrem poilsiui. Priejus devinta forta atvaziavo mano tevuks ir parveze i Kedainius. Dar dabar xebra megsta pajuokaut, kai sakau, kad reikia i Kauna, tai pasiulo eiti pesciomis, kas cia man yra Šypsena Siaip atrakcija tai liux Šypsena

valanda ejimo = 5 kilometrai!
aisku, tai dar priklauso nuo oro!
paskutini karta nuejom 55 km., (valanda eini, 10min.poilsio).
svarbu eiti tikslingai, vienodu tempu, o ne blaskytis (greiciau- leciau)…

as dalyvavau is sausio 14 i 15d naktiniam zygy “Kretinga-Klaipeda” (Klaipedos prijungimo prie Lt minejimo proga)per ta vetra.25km buvo kelio…Ejom visi kaip girti, nes vejas buvo toks stiprus, kad mete i sonus…dar vienu metu krusa vare…tai norejau nusisaut… o db nejauciu koju…net uzpakali skauda Cha chaCha chaCha cha
bet didziuojuos iveikus distancija!

O uzpakali nuo ko skauda? Valio

Gaila, šį žygį čia Keliautojų klube niekas neanonsavo Liūdnas Aš pats pražiopsojauLiūdnas
Apie tokius informuoti reikėtų.

gerai, informuosiu…Pvz db nusimato zygis i Kruoni. Nes ten visada vyksta vasario 16d isvakariu minejimas…belekiek liaudies prisirenka. Tikrai verta sudalyvaut. Siaip ten dar veza uz dyka autikai nuo savivaldybes, tik laikrasciuose reik skaityt kelinta h isvaziuoja. O kas ir kada eina pesciom tiksliai dar nezinau. As va su skautais eisiu. Bus apie 20km.

as cia taip lb kukliai bet pestute buvau nuejus apie 50km cia per toki zygeli,o dviraciu ir panasiai esu nuvazaivus gal apie 40km bet pestute idomiau ŠypsenaDrovus

tai nuejus ar nuvaziavus? Cha cha
nes jei zygis dviraciu tai kaip suprast? Cha chaCha cha

niu netaip surasiau Cha cha peste per zygi apie ~50km ejau,o dyfu esu daugiausiai numynus apie 40km…

Vasara per tris paras 70km nuejauValio