Kiek km daugiausiai esate nuėję pėsčiomis arba nuvažiavę dviračiu?

Peskom per diena kazkas panasaus apie 50 km, su dviraciu neskaiciuoju Cha cha

Apie 50 ? ApakęsApakęsApakęs O mama! Man teko kazkada eiti 10 km, sviete saule, buvo karsta, vilkomes gana letai…nieko nesinesem, be kupriniu, be nieko…Bet taip pavargom!!! ejom apie 3 val. Tai ka cia kalbeti 50 km…Baisu O kur tu cia ejai? Ir kiek laiko?

Peškom nekeliauju, o dviračiu daugiausiai per diena ir dar per lietų esu numynęs 144 km. Vat Liežuvis

Apakęs

tai jau turbut ir nemenka staza turi dviraciu vazinejimuCha cha

Kaip taip galima? Apakęs tai cia panasiai butu, kaip nuo Siauliu iki Palangos + dar 10 km ir ziurek numintum… Man kazkaip nesinori tiketi, nes as tiek per diena tikrai negaleciau Ne
O tai kur cia tu tiek mynei ir kiek laiko vaziavai?

na,as kai dideliu zygiu nedarau,tai tik ~55km kelione (per lietu ir veja) dviraciu galiu pasigirt. o peskom tai net neisivaizduoju…teko vaiksciot Tatruose,tai iseidavom ~7ryto ir grizdavom ~10vakaro. poilsio nedaug-gal kokie pora valandu susidarydavo…manau susidarydavo nemazai km Nekaltas

ejau, apie 11 valandu su siek tierk poilsio viename kaime pieno atsigerti. Cie ejau aukstaitijos necionaliniame parke Cha cha Ejau su kuprinemis, tai linksma eiti buvo… Dabar pasilgtu to keliavimo Cha cha

Pėstute tai apie 19 km be sustojimų, ėjau kažkada iš kaimo pėsčias namo… Taip du kartus Cha cha Nekaltas Čia prie Utenos.
Vieną kartą tai atėjęs į stotelę pamačiau, kad autobusas bus tik maždaug už 2h, tad nusprendžiau nesiterlioti ir eiti pėsčias, aišku autobusas prie Utenos mane aplenkė, bet čia ne esmė… Cha cha Nekaltas
Kitą kartą atėjęs į stotelę pamačiau, kad autobuso jau nebebus ir vėlgi pėstute patraukiau į Uteną… Po truputį ir nusigauni… O šiaip visai įdomu, eini sau vienas, gali rėkaut ir panašiai, niekas taves durnium neišvadins… Nekaltas
Dviratis… Be tikslo važinėdamasis per dieną 60-100 kilų susukdavau, čia vasarą, kai dar 15 - 16 metų buvo… O ilgiausią atstumą važiavau tai 50,8 km Laimingas Smagu prisiminti…

46km nuosavom kojomLiežuvis

man cia paskaicius visu keliones, kojas pradeda skaudeti JuokiasiJuokiasiJuokiasi

gal ir as kada susirousiu taip pakeliauti, manau tikrai linksma ir sveika … Nekaltas

Nu teko biškutį pasivažinėt… Šypsena

Aš matai, anksčiau įvairiuose žygeliuose dalyvaudavau. Į šį žygį, kur mano rekordas padarytas, nebuvo rekomenduojama važiuoti žmonėms, nedalyvavusiems bent dviejuose paprastesniuose žygiuose. Šneku apie Great Millenium Peace Ride atkarpą per Lietuvą 1999 metais. 144 km išmatavau nuo kažkokio kaimo netoli Panevėžio iki panašiai Utenos. Jei domina, kokia nors informacija apie šį žygį, viską galite rasti http://www.gmpr.lt Malonu būti tokio žygio dalyvių sąraše http://www.gmpr.lt/index/zalias/zygdalyv.html

as…nuejus esu apie 10~km Cha cha kartu su tavim Apkabinimas

ŠirdisŠirdisŠirdis

che…siais laikais valdo autostopŠypsena bet daugiausia, na pamenu, kazkada su drauge ejom aplink Lavyso ezera, emmm… maniau, kad numirsiu…nuejom mazdaug 4km, bet tada, pamenu, daugiau nuplaukem valtim, i kita kranta rankutem darbavomes mazdaug 5km +/- 2kmŠypsena

ilgiausias mano nueitas atstumas, tai buvo mazdaug 20 kilometru, kai kazlurudos poligone pratybos vyko, tada su kuprinem, kurios svere po koki 40-50 kilogramu ir ginklais lyjant lietui per miskus traukem
o dviraciu paskutini karta kai ziurejau, tai vasara su broliu is sventosios i palanga nuvaziavom, visa diena palangoj vazinejomes, ir grizom vakare i sventaja, tai ten susidare apie 70 kilometru. aisku kita diena abu pajautem, is kur kojos auga Mirkt

Mirkt

25 kojom (ne savo noru) ir 140 km dviraciu per diena

Tai kas priverte tiek eiti? Nekaltas

Sveiki,
Pasigyrsiu: pėškom apie 140 km per 52 val. miegojau 2 naktis po kokias 7 val. Vilnius - Zarasai.
(Kvailas būdas tikrinti savo jėgas, nepatariu niekam to)

dviračiu apie 150 km per 9 val. Zarasai - Vilnius.
(Labai smagu važiuoti)

plaukte 3,5 km per 3 val.
(Iškrova nereali)

Pėstute (ėjimas/bėgimas) 124 km per parą (grynas laikas 18 val.) Papildoma kliūtis ta, kad lakstymas ir dieną ir naktį vyko pagal žemėlapį ir ne visada takais. Taigi, realiai dar apie 10 km paklydimams.

Dviračiu tik 100 km per 4 val.

Turistine baidare ~40 km per dieną.