Kiek km daugiausiai esate nuėję pėsčiomis arba nuvažiavę dviračiu?

pėsčiomis po 50km per dieną (nenorėčiau daugiau niekada tokio turistinio), o dviračiu tik 90km per dieną (pasivažinėdamas po Neringą).
Šiuo metu paprastai pėsčiomis nevaikštau (su stuburu problemos), o dviračiu eilinis pasivažinėjimas sudaro apie 10-20 km.

Dideliu atsumu pestute nevaikstau, o jei yra noras - verciau kokia valandele pabegioju. O del dviracio yra kita kalba. Kiekviena vasara su draugais nuvaziuojam po 100 - 130 km. Si taip pat neisimtis - planuojam is Vln redeti i Ignalinos r. Bet dazniausiai mano pasivazinejimai buna po 70 km (i viena puse) pas senelius. Šypsena Tad jei jus esate dviracio gerbejai, rasykit man i prv, gal ir koki zygi suorganizuosim.

O kas toks tas Vladas Vaitkus? Gal čia Vitkausko pavardę laiko dulkės užklojo? Mirkt

man atrodo kad cia geriausiai dalyvauja eko maratonu dalyviai. vat jie tai galetu pasigirti ir iki 10 paru be poilsio. As isbandziau 40 km irklavimo+90km dviraciais ir apie 35km begimo per ~20val…lyjant lietui …uzteko ilgam, bet prisimenu labai smagiaiŠypsena Tūsas