kashes paloshimas Kaune nr. 3 deja siandien neivyks

superfanas grasino? JuokiasiJuokiasiJuokiasi

na manau kad dar iki sio sestadienio nesusiorganizuosim

niu tada

[quote]pirmadieni/antradieni
[/quote]
kokia

[quote]16/17 val.
[/quote]

Nu dabar jasna kodel man auto.banginiuosia nepavyko surinti nei 10 zmoniu, jei jau net cia dvylika kaunieciu vos atsiranda. na mane ir galit surasyti, jei trenerisCha cha (esmis) zada dalyvautKietas

Nu mane ir irasykit, atvarysiu palauzyt truputuka esmyJuokiasi

isdege ir dar kaip. Tiesa pries 1.9 metu Mirkt

palosciau ir as,jei tik pazinociau kuri nors,o taip is oro eit-nesamoneKietas
dar be to cia visi ciampai renkasiCha cha

Sekmadienis yra idealiausia diena, nes visu kitu dienu laika suryja darbas ir mokslai Nustebęs

O pasiulymas varyti i sale Griunvaldo g-vej yra tikrai Gerai Sulost kase kur losia LKL komandos - visai nieko mintis Alus Siulau varyt tenai!

ash irgi labai noriu i griunvaldo g-ves sale TaipTaipTaip

Griunvaldo … Nekaltas hmz cia ta kur 3 sales ??? ir liktais 4 sule vadinama Nekaltas ane ???

kokia

[quote]16/17 val.
[/quote]

[/quote]

na zaisim kaip matau kuri tai savaitgali, nes visgi zmones dirba ar mokosi

nu tai per banga gali pakankamai suzinot ar tau kazkokie tai komplexai, juk kartais visai fun su nepazistamais palost ir susipazint, be to reikia kada nors ledus pralauzt

as siaip nzn tos sales, bet tai kiek zinau atletas zaidzia kazkokioj policijos salej

na taigi laikas nuspresta, savaitgalis (tikriausiai sekmadienis) dabar reikia pasirinkti sale bangos (VDU sporto kompleksas) ar griunvaldo gatvej (kur lkl vyxta) na siaip bangoj as galeciau suderint, kas del griunvaldo tai aisq galima viska suzinot, bet juk ten lkl’as savaitgali vyxta ir manau lkl jiems bus svarbiau nei mes Kietas, na as uz banga (juk dar ir pavadinimas simbolishkai sutampa) Kietas

shape manau Griunvaldo geriausia Nekaltas juk vis delto veiksmas Centre o Banga Nekaltas as pvz ish Silainiu …

4 sule yra Misko g., o Griunvaldo visai salia Laimingas

bliamba ash sekmadieni galiu tik nuo kokios 15-16val nes man JKM’as Nekaltas
ash tai balsuoju uzh GRIUNVALDO gatve Cha cha vis del to pachiam kauno centre ir ash pats griunvaldo gatvej gyvenu taj bootu lengviau su tevajs susitart Nekaltas

ne 4 schoole o S.Dariaus ir S.Gireno gimnazija Mirkt Liežuvis

Perskaiciau pagaliau nuo pradziuKietas Bet tiesa sakant nieko nesupratau ar realiai jau sale ziurejot nes siuo metu gali buti sunkoka gauti. Yra dar viena gera sale - "svaros" saleTaip

o kur randasi ta shvaros sale?? reiktu rytoj nuvaryti i griunvaldo g-ves sale (kitaip vadinama dinamo) ir budinchios paklaust kiek kashtuoja ishsinuomot val. Nekaltas